آموزش نقاشی های کودکانه

آموزش نقاشی های کودکانه

نسخهٔ ۲
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
آموزش نقاشی های کودکانه

آموزش نقاشی های کودکانه

کاشانه
نسخهٔ ۲
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نمی دونید زنگ نقاشی باید چی کشید؟ دوست دارید بهترین نقاشی های کلاس رو شما بکشید؟ همین الان این برنامه رو دانلود و نصب کنید.


این برنامه را به خواست و نظر بچه ها در بخش نظرات برنامه "آموزش نقاشی همه چیز!" ایجاد کردیم. بچه ها از ما تصاویر متنوعی رو می خواستند و همین طور از اینکه تصاویر فقط سیاه و سفید بودند ناراضی بودند. وقتش رسیده که کشیدن نقاشی های تکراری رو کنار بزارین. فقط یادتون باشه وقتی نقاشی تون رو کشیدین اون رو مثل نمونه رنگ بزنید. از زنگ نقاشی لذت ببرین بچه ها...


مناسب برای سن: دانش آموزان دبستانی


روش کار:
در این برنامه می خواهم به شما یاد بدهم تا چطور با روشی ساده، نقاشی مخصوص به خودتان را داشته باشید. برای کشیدن هر چیزی ابتدا باید به ساختار اصلی آن توجه کنید. و با خطوط کم رنگی، فرم و شکل کلی آن را بکشید. کافی است به چیزی که می خواهید بکشید دقت کنید و در آن هر چیزی که به فرم های هندسی، مثل مربع، دایره، مثلث، و یا حتی خطوط ساده ی منحنی و صاف و ... ، بیشتر شباهت داشت، همان فرم را رسم کنید.


برای این کار می توانید از مدادی به رنگ روشن یا کم رنگ استفاده کنید، زیرا هم می خواهیم خطوط اولیه دیده نشود، و هم در انتهای نقاشی اضافه های آن را پاک کنیم.


منبع:
نقاشی های این برنامه هنر یک خانم کانادایی به نام کیتی باربرو و یک کشیش اسکاتلندی به نام جان استوشی است! جان استوشی در حال حاضر در شرق تنسی در آمریکا زندگی می کند. او می گوید نقاشی کشیدن را سالها پیش برای بچه های کلیسا شروع کرده ولی بعدها کارش را برای هفته نامه کلیسا، روزنامه های محلی و همینطور برای کارت پستال های رنگارنگش گسترش داده است. کیتی باربرو یک معلم هنر فارغ التحصیل رشته هنر و طراحی از دانشگاه میناپولیس کاناداست. او چگونگی ورودش به دنیای نقاشی را اینگونه تعریف می کند: بعد از دانشگاه با کار در روزنامه ها و شرکت های گرافیکی مختلف، تجربیات ارزشمندی به دست آوردم. بعدها که خانواده تشکیل دادم و صاحب پسری شدم متوجه شدم مدرسه شان معلم هنری ندارد. پس داوطلب شدم. اول یک کلاس فوق برنامه بود که پدر و مادرها هزینه هایش را تامین می کردند ولی بعدها زنگ نقاشی جای خودش را در برنامه مدرسه باز کرد و حالا من چندین سال است که به بچه ها نقاشی کشیدن یاد می دهم.

نظرات کاربران - ۱،۰۴۵ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
maradona
maradona
۱۳۹۷/۰۹/۰۷
عالی بود
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۳۹۷/۰۵/۰۹
خوبه ولی نقاشی هاش یاخلی سخته یا زشت😕
ف
ف
۱۳۹۷/۰۴/۰۵
اینم بقییش⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐