Origami Animal Schemes

Origami Animal Schemes

نسخهٔ ۱.۹
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ مهر ۱۴۰۲
Origami Animal Schemes

Origami Animal Schemes

Womanoka
نسخهٔ ۱.۹
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

می‌خواهید طرز درست کردن حیوانات اوریگامی با کاغذ را یاد بگیرید؟ پس این برنامه با دستورالعمل‌های گام به گام ممکن است برای شما خوشایند باشد. دستورالعمل‌های ما نحوه‌ی ساخت اشکال مختلف حیوانات با کاغذ را توضیح می‌دهد. به عنوان مثال، دستورالعمل‌های اوریگامی حیوانات مختلف مثل خرس، پاندا، سگ، زرافه، فیل، خرگوش، خوکچه ، روباه و سایر حیوانات کاغذی را پیدا خواهید کرد. این مجموعه دارای هر دو سری طرح‌های پیچیده و ساده است.

به دنیای حیوانات کاغذی خوش آمدید!

اوریگامی هنری باستانی و شگفت‌انگیز است. از زمان‌های بسیار قدیم، یک فرد با کاغذ تاشو جهان اطراف خود را منعکس می‌کرد، زیبایی اشکال آن و تنوع مظاهرش را مطالعه می‌کرد. مردم دوست دارند اریگامی درست کنند‌، زیرا کاغذ تاشو تمرکز، توجه، منطق، تفکر فضایی، و مهارت‌های حرکتی را یاد می‌دهد.

اشکال حیوانات اوریگامی می‌توانند یک تزئین جالب برای فضای داخلی باشند. شما می‌توانید داستان‌های مختلف شگفت‌انگیز را با شکل‌های کاغذی بازی کرده و بسازید؛ برای مثال می‌توانید یک باغ وحش کاغذی درست کنید. ما سعی کردیم دستورالعمل‌های گام به گام اوریگامی را قابل فهم و ساده کنیم. با این حال ، اگر در تا‌ زدن کاغذ مشکل دارید، سعی کنید دستورالعمل را از ابتدا شروع کنید. این باید کمک کند!

برای ساخت حیوانات کاغذی با کمک این برنامه، به کاغذ رنگی نیاز دارید. اما می‌توانید از کاغذ سفید ساده هم استفاده کنید. از اندازه‌ی کاغذی که مناسب شماست استفاده کنید. سعی کنید تا جایی که ممکن است خمیدگی‌ها را به بهترین وجه انجام دهید. در صورت لزوم می‌توانید از چسب برای اصلاح فرم استفاده کنید.

ما امیدواریم که این برنامه به شما یاد دهد که چگونه با کاغذ، حیوانات اوریگامی درست کنید و با اشکال غیرمعمول کاغذی دوستان یا خانواده‌ی خود را شگفت‌زده کنید.

به هنر اوریگامی خوش آمدید!

نظرات کاربران - ۶۳ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Araz
Araz
۱۴۰۱/۰۸/۱۰
عالی
فاطمه
فاطمه
۱۴۰۱/۰۸/۰۱
عالی
هعا
هعا
۱۴۰۱/۰۸/۳۰
خوب