Equation Editor and Q&A Forum

Equation Editor and Q&A Forum

نسخهٔ ۲.۲۸۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ تیر ۱۴۰۲
Equation Editor and Q&A Forum

Equation Editor and Q&A Forum

Tinku Tara
نسخهٔ ۲.۲۸۲
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۱ تیر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این برنامه شامل یک ویرایشگر معادلات ریاضی کامل همراه با امکانی برای بحث در مورد مسائل ریاضی در یک انجمن مشترک است.

ایجاد شناسه‌ی کاربر اختیاری است و می‌توانید از این برنامه به عنوان یک ویرایشگر معادله‌ی مستقل یا دفترچه یادداشت ریاضی برای نوشتن عملیات ریاضی استفاده کنید. تصاویر در پوشه‌ای در مسیر sdcard / tinkutara / maths ذخیره می‌شوند.

این برنامه شامل یک ویرایشگر معادلات ریاضی کامل است و شما می‌توانید با یک رابط ساده و کاربرپسند، حساب‌ها، ماتریس‌ها و عوامل یا معادله مثلثات را بنویسید. همه‌ی نمادها در برنامه گنجانده شده و بیشترین نمادهای مورد استفاده با یک کلیک قابل دسترسی هستند.

ویرایشگری که در این برنامه استفاده شده، یک ویرایشگر ریاضیWYSIWYG است.

به دلخواه می‌توانید شناسه‌ی کاربری مورد نظر خود را ایجاد کرده و با ارسال سؤالات جدید در آن شرکت کنید یا به سؤالات موجود پاسخ دهید.

همچنین می‌توانید از کلیه‌ی معادلاتی که به‌صورت آفلاین در دستگاه ذخیره شده‌اند، به عنوان یک فایل مستقل، پشتیبان تهیه کنید تا در صورت خرابی دستگاه، این معادله را در دستگاه دیگری وارد کنید.

فایل پشتیبان تحت عنوان SaveEquation.bkp در پوشه‌ی tinkutara / maths ذخیره می‌شود. قبل از بازیابی باید این فایل را به دستگاه هدف با همان نام و در همان پوشه کپی کنید.

همچنین می‌توانید معادلات ویرایش‌شده/ ایجاد‌شده با استفاده از این برنامه را با برنامه‌های اشتراک‌گذاری به عنوان تصویر به‌اشتراک‌بگذارید.

برای توضیح راه‌حل‌ها می‌توانید معادلات ریاضی را با استفاده از سه رنگ مختلف بنویسید. توابع از‌پیش‌تنظیم‌شده برای تایپ آسان حدها، انتگرال‌ها یا توابع مثلثاتی موجود است.

بخش جدیدی هم اضافه شده که فقط شامل فرمول‌ها است.

دانشجویانی که خود را برای امتحانات رقابتی مانند IIT-JEE آماده می‌کنند، این برنامه را کمک مفیدی برای خود خواهند دید و در مورد مشکلات دشوار خود به‌صورت آنلاین با دوستان خود و سایر متخصصانی که از این برنامه استفاده می‌کنند بحث خواهند کرد. می‌توانید سؤالات خود را در انجمن پرسش و پاسخ مطرح کنید و از سایر اعضای متخصص پاسخ بگیرید.

برای پشتیبانی به ما در https://t.me/TinkuTaraApps پیام دهید.

نظرات کاربران - ۱۵ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی
مهدی
۱۴۰۱/۱۰/۰۸
چطور اعداد را به فارسی می توان نوشت؟
محسن
محسن
۱۴۰۱/۱۰/۱۶
عالیه
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۱۱/۰۴
عالییییی هست حتما نصبش کنید هر کی نصب کنه هزار ماشالله بهش