Travel Turkish

Travel Turkish

Version 2.0
2
K
Active installs
Education
Category
7
MB
Size

زبان ترکی را به صورت کاربردی بیاموزید. چه بخواهید فیلم های ترکی نگاه کنید چه با مردمان ترک صحبت کنید سراغ آموزش های ترکی می روید. آموزش های زیادی برای زبان ترکی استانبولی وجود دارد اما یادگیری از پایه نیاز به زمان زیادی دارد از این رو این برنامه مجموعه ای از هزاران عبارت و کلمه پر کاربرد زبان ترکی را گردهم آورده تا بدون صرف زمان زیادی بتوانید این زبان را بفهمید و صحبت کنید و کار خود را پیش ببرید.

این عبارات در 25 قسمت جدا دسته بندی شده اند و هر قسمت شامل دسته بندی های عبارات، کلمات پرکاربرد و ... می باشد. تمامی عبارات دارای تلفظ انسانی صحیح و با کیفیت بوده و کاربر نیز می تواند برای هر عبارت صدای خود را ضبط نموده و آن را با تلفظ صحیح مقایسه نماید. همچنین امکان برگزیدن عبارات و مشاهده همه عبارات برگزیده شده در یک قسمت وجود دارد. امکان ارسال و اشتراک گذاری عبارات در مسنجر ها و شبکه های اجتماعی و ایمیل برای دوستانتان نیز وجود دارد. با یادگیری زبان توسط این برنامه تا حدی زیادی از همراه داشتن دیکشنری و فرهنگ لغت بی نیاز می شوید.

دسته بندی ها:
 جملات متدوال، برخورد ها، عاشقانه، خوردنی ها، اورژانسی، سلامتی و پزشکی، خرید و بازار، تفریح و سرگرمی، مکان ها، مسیریابی، رانندگی و علائم راهنمایی، محل اقامت، مناطق تماشایی، حمل و نقل، تاریخ، اعداد، حیوانات، زمان، آب و هوا، میوه ها، تحصیلات، مشاغل، خویشاوندی، تابلو ها و اعلانات

امکانات برنامه به صورت خلاصه:
• ترجمه عامیانه هزاران عبارت ترکی استانبولی
• تلفظ صحیح و با کیفیت تمامی عبارات
• ضبط صدای کاربر برای مقایسه با تلفظ اصلی
• امکان برگزیدن عبارات (لایک کردن)
• جستجوی عبارات فارسی و ترکی
• پخش خودکار تلفظ
-امکان ارسال عبارات

 

logo-enamad logo-samandehi