Turkish In Travel

Turkish In Travel

Version 11.0
Install +5 K
Category Education
Size 11 MB
Last Update 2024 January 28
Turkish In Travel

Turkish In Travel

Pioneer Apps
Version 11.0
Install +5 K
Category Education
Size 11 MB
Last Update 2024 January 28
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

کتاب ترکی در سفر توسط تیم ما برای شما علاقه مندان به آموزش زبان ترکیتدوین شده است.

امروزه افراد و مردم بسیاری به دلایل مختلف به کشور ترکیه سفر می کنند و از بین آنها معدود افرادی وجود دارند که بر زبان ترکی مسلط باشند. به همین دلیل کتاب های خودآموز زبان ترکی بهترین گزینه برای کسانی است که زمان کافی برای رفتن به کلاس های این زبان را ندارند.

کتاب عبارات مفید ترکی برای سفر به شما کمک می کند که کلمات و عبارات مفید زبان ترکی را به صورت کاربردی یاد بگیرید. با استفاده از این کتاب، عبارات و واژه های اساسی و کاربردی ترکی در سفر را یاد میگیرید.

 

دسته بندی :

مد و فشن - زمان و تاریخ - احوال پرسی - رنگ ها - اعداد - مکان ها - نوشیدنی ها - هواشناسی - حمل و نقل - اعضای بدن - کار و حرفه

 

اصطلاحات:

اصطلاحات ضروری روزانه - بانکی و امور مالی - پزشکی و درمانی - روابط و دوست یابی - خرید و مبادلات - گشت و گذار - کافه و رستوران - آدرس دهی  

 

با استفاده از این برنامه، هنگام مسافرت به ترکیه می‌توانید منظور خود را در موقعیت ‌های مختلفی که قرار می‌گیرید به دیگران بفهمانید و از منظور دیگران نیز آگاهی یابید. برنامه آموزش زبان ترکی در عین حال، یک ابزار آموزشی برای یادگیری مکالمه زبان ترکی است. این برنامه دارای دسته بندی کامل برای یافتن سریع واژه ‌ها و معانی فارسی آن‌هاست و در ضمن تلفظ هر کلمه ترکی و فارسی در مقابل هر واژه آورده شده است.

امیدواریم موردپسند شما واقع شود.

 

User Reviews - 35 Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
کوک
کوک
2024/02/09
واقعا خیلی خوبع دارم یاد میگیرم همه رو
اریا
اریا
2022/10/17
خیلیییی خوبه کاشکی بیشتراز اینا داشت ولی برای شروع عااااااالیه
ali
ali
2022/12/01
سرعت اجرا خیلی کم هست.