Trello — Organize anything with anyone, anywhere!

Trello — Organize anything with anyone, anywhere!

نسخه ۲۰۲۰.۴.۱۳۶۹۳-production
۲۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

ساده‌ترین راه نظم دهی به هرچیز!

چه برای برنامه‌ریزی برگزاری مهمانی غیرمنتظره برای بهترین دوستتان، چه برای نوشتن فیلم‌نامه، چه برای تعقیب فروش میلیون دلاری و چه برای فهرست کردن کارهایی که باید آخر هفته انجام دهید، ترللو به کمک شما می‌آید.

به عنوان یک وایتبورد دیجیتال از آن استفاده کنید. راحت و انعطاف‌پذیر. هرچه بنویسید همان لحظه برای دوستانتان نیز قابل مشاهده است.

تیم بازار نیز مدتهاست برای خدمترسانی به کاربران از این ابزار استفاده می‌کند!

در رسانه‌ها

معرفی و بررسی اپلیکیشن ترلو (Trello)

ترلو یا به انگلیسی Trello نام وب‌سرویسی است که به منظور مدیریت کردن پروژه‌هایی که شما به صورت تیمی مشغول کار بر روی آن هستید ارائه شده است. شما به واسطه استفاده از این سرویس قادر خواهید بود تا عملیات‌هایی نظیر تعیین اعضا، مشخص‌کردن وظایف هرکدام و زمان‌بندی هر کار را تعیین نمایید. فرقی نمی‌کند کار‌های مربوط به خانه را انجام می‌دهید یا با تیم خود مشغول کار کردن بر روی پروژه‌های کاری خود هستید، شما میتوانید با استفاده از این سرویس تمامی موارد قابل انجام خود را به نحو شایسته مدیریت کنید.

Trello؛ اپلیکیشنی برای سر و سامان دادن به همه کارها

Trello یک از بهترین ابزارها برای مدیریت و سازماندهی کارها، خصوصا پروژه های گروهی است. این اپلیکیشن در واقع همانند یک تخته وایت برد مجازی عمل می کند. به عبارت ساده تر، شما می توانید روی این تخته وایت برد اهداف پروژه را بنویسید، مسئولیت های هر یک از اعضا را مشخص کرده و همزمان ببینید که چه کارهایی در حال انجام شدن هستند.

اپلیکیشنtrello : اپلیکیشن مدیریت کار ها

اگر جزو افرادی هستید که مدیریت زمان برایتان مهم است اپلیکیشن های زیادی هستند که به شما کمک کنند ،یاد آوری کند و همچنین اتوماتیک برنامه هایتان را ترتیب بدهند. اما هیچ کدام به خوبی اپلیکیشن trello کار نمیکند.

Trello، تحقق رؤیای مدیریت پروژه از راه دور

Trello نام اپلیکیشنی است که به منظور مدیریت‌کردن پروژه و کارها به شکلی سریع و دقیق است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید عملیاتی همچون تعیین اعضا، مشخص‌کردن وظایف و زمان‌بندی هر کار را مشخص نمایید.

logo-enamad logo-samandehi