با وزنم چیکار کنم؟

با وزنم چیکار کنم؟

نسخه ۱.۱۶
+۵۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۲
مگابایت
حجم

با وزنم چیکار کنم؟؟
میخواهید به وزن تناسب خود برسید؟
نمیدانید چقد در روز غذا بخورید؟
میخواهید در تناسب بمانید؟
آیا از خوردن غذاهای مختلف نگرانید؟

اگر میخواهید به وزن ایده آل برسید یا در وزن تناسب خود باقی بمانید ما برای شما راه حل مناسبی داریم.
در برنامه ای که در اختیارتان قرار داده شده، شما میتوانید وزن ایده آل و زیبایی خود را محاسبه کنید و با استفاده از مدیریت میزان انرژی روزانه که در برنامه قرار داده شده به میزان لازم در روز از انرژی برخوردار شوید.

در این برنامه شما میتوانید:
میزان وزن ایده آل، نسبت به قد خود را محاسبه کنید
میزان انرژی(کالری) مورد نیاز روزانه با توجه به میزان فعالیت خود را بدست بیاورید
انرژی مصرفی خود را محاسبه کنید تا در روز بیشتر یا کمتر از حد مجاز انرژی دریافت نکنید تا به زیبایی وزنی برسید.
میتوانید تاریخچه غذاهای مصرفی یا فعالیت های انجام شده روزانه یا روزهای گذشته را ببینید.
برای رسیدن به وزن ایده آل، چه کم کردن وزن و چه زیاد کردن وزن ما راهکار های در برنامه قرار داده ایم که با استفاده از آن بتوانید به راحتی و بدون دردسر و رژیم های سنگین به تناسب و زیبایی وزنی برسید.


در این برنامه، سعی شده تمامی آپشن هایی که شمارا در راه رسیدن به وزن مناسب همراهی کند به بهترین نحو قرار داده شود.
بعلاوه این برنامه قابلیت ذخیره اطلاعات وزنی شما، انرژی موردن نیاز روزانه و تمامی فعالیت ها و غذاهای مصرفی شما میباشد و در طی روز میتوانید پس از هر فعالیت و یا مصرف غذای جدید آنرا در برنامه ثبت کنید و در طی روز و یا پایان روز میزان انرژی مصرفی خود را مشاهده و مدیریت کنید.
میزان کالری موجود در هر ماده غذایی و فعالیت قرار داده شده و شما میتوانید با انتخاب و ثبت مقدار آیتم مورد نظر، آنرا در لیست کالریهای مصرفی ثبت کنید و از مجموع انرژی مصرفی روزانه خود مطلع بشید.


چون کالری های مواد غدایی بسیار زیاد هستن، برای همین در برنامه قابلیت آپدیت آنلاین قرار داده شده تا شما بتونید بدون دردسر دانلود کل برنامه، با متصل شدن به اینترنت در مدت زمان کوتاهی دیتابیس لیست کالری ها و فعالیت ها رو آپدیت کنید.


همچنین در این برنامه دو کتاب شامل توصیه های افزایش وزن و توصیه های افزایش وزن جمع آوری کردیم و قرار دادیم که تا با الگو قرار دادن این توصیه ها بهتر بتونید به وزن ایده آل خود برسید.

logo-enamad logo-samandehi