انگلیسی در خواب(قسمت2+قسمت1)

انگلیسی در خواب(قسمت2+قسمت1)

نسخه v۴.۰
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

انگلیسی در خواب


آپدیت شد(قسمت2)دوستانی که این نسخه را تهیه میکنند میتوانند قسمت1 را هم از داخل برنامه دانلود کنند(بدون حذف نسخه های قبلی)


یک روش کاربردی برای یادگیری زبان انگلیسی


هدفون را درگوشتان بگذارید و آسوده خاطر بخوابید،ضمیر ناخودآگاه شما با گوش دادن به لغات انگلیسی و تکرار مکرر لغات، انگلیسی را به شما می آموزد.


یک روش کاملا علمی و تست شده توسط مطرح ترین دانشمندان جهان


لغات انگلیسی به هراه ترجمه فارسی


تنها نرم افزار انگلیسی در خواب در کافه بازار


در این حالت(شنیدن در خواب) مغز انسان با لذت و شوق و آغوش باز تمام اطلاعات صوتی را بدون هیچ پیشداوری به درون ارسال می كند. و چند ساعت بعد كه فرد از خواب بیدار می شود می بیند به طور ناخودآگاه هزاران واژه و اصطلاح انگلیسی برایش آشنا و معنا دار شده اند و از همه مهم تر هنگام برخورد با یك مطلب احساس می كند كه قبلا آن را جایی شنیده است و برایش بسیار آشنااست. با توجه به اینكه این شیوه یادگیری مستقیما در داخل مغز و سوار بر محمل امواج مغزی صورت می گیرد اثر بخشی آن فوق العاده است این در حالی است كه درس های آموزشی انتخابی همزمان فارسی و انگلیسی هستند و در نتیجه فرد احساس می كند كه درس های انگلیسی داده شده در حقیقت بخشی توسعه یافته از واژه نامه و دایره لغات فارسی او هستند و به قولی دیگر زبانی جدید نیاموخته بلكه همان زبان مادری اش را توسعه داده است كه این شكل یادگیری زبان عالی ترین و صحیح ترین شكل ممكن برای آموختن یك زبان جدید است.


برای ورود به گروه تلگرامی "همراه کمک" (رفع مشکلات رایانه،موبایل،اینترنت) کلیک کنید.

logo-enamad logo-samandehi