عبارات تاکیدی(موفقیت وثروت در30روز)

عبارات تاکیدی(موفقیت وثروت در30روز)

نسخه ۱.۰.۱
۲۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

یک برنامه جامع و کم نظیر جهت جذب اهداف به زندگی خود..(جذب ثروت ، موفقیت ، معنویت و عشق به زندگی خود)


حتما شما هم این رو میدونید که ادیسون در کودکی به دلیل کندذهن بودن از مدرسه اخراج شده ولی به گفته خود توماس مادرش هرروز اون رو با عبارات تاکیدی بمبارون میکرده تا که شده ادیسون و روشنایی را به جهان هدیه داده و...


-- صدها عبارت تاکیدی در موضوعات مختلف


-- عبارات تاکیدی صوتی با کیفیت بالا و موزیک زمینه برای ریلکسیشن


-- آموزش هایی برای یادگیری روش صحیح استفاده از عبارات تاکیدی


-- آموزش های ریلکسیشن و مدیتیشن


-- آموزش ضمیرناخودآگاه


-- روش های استفاده از عبارات تاکیدی


-- و..


"قدرت کلمات"


کلمه ها عقاید شکل گرفته و افکار بیان شده هستند به عبارت ساده آنچه می گویی فکری است که بیان می شود.کلمه ها و اندیشه ها دارای امواجی نیرومند هستند که به زندگی و امور ما شکل می دهند. ناخودآگاه ما، تنها افکار و کلمات به کار برده شده را می شنود و غیرارادی آنها را تکرار می کند، و بر وجود ما تاثیر می گذاردپس چه بهتر که این افکار را در مسیر مثبت و سازنده و با کلماتی نیرو زا به کار ببریم تا اثرات فوق العاده آن را در خود حس کنیم.


- اگه از این قدرت فوق العاده قوی خبر نداری پیشنهاد میکنیم در این مورد بیشتر تحقیقات کن چرا که برای موفقیت در زندگی هم باید به سمت هدف بری هم هدف رو به سمت خودت جذب کنی..کاری که همه بزرگان موفق دنیا انجام میدانند.بایک نگاه مختصر به زندگی این عزیزان متوجه حضور این روش در زندگی آنها خواهی شد.


طبق آخرین تحقیقات علمی دانشمندان علم روانشناسی::


ضمیر ناخودآگاه ما هیچ تفاوتی بین جملات تکراری قائل نمیشود و هرالقایی را چه مثبت و چه منفی جدید میداند، در واقع ضمیرناخودآگاه ما جملات را شنیده وباتکرار آنها هدف را به سمت ما جذب میکند.


برای ورود به گروه تلگرامی "همراه کمک" (رفع مشکلات رایانه،موبایل،اینترنت) کلیک کنید.در ضمن اگه علاقه به ساخت برنامه اندروید و انتشار بصورت پولی در بازار دارید میتونید به سایت ما سر بزنید.


www.cybaria.ir
 


منابع کمکی:


psycology.com
ravanyar.biz
ravanshenas.psy.com
energiranian.blogfa.com

logo-enamad logo-samandehi