گروه خونی

گروه خونی

نسخهٔ ۱.۸.۶
+۵ هزار
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
گروه خونی

گروه خونی

معین شهیدی
نسخهٔ ۱.۸.۶
+۵ هزار
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

توضیح و سر فصل های برنامه گروه خونی


تشخیص گروه خونی فرزند:


با استفاده از این برنامه می توانید گروه خونی فرزند خود را پیشبینی و یا تشخیص دهید.


کافی است گروه خونی پدر و مادر را وارد کنید تا احتمال قرار گرفتن گروه خونی فرزند در هر یک از 4 گروه های خونی O,A,B,AB  را مشاهده کنید.


گیرنده و دهنده  گروه خونی:


اپلیکیشن "گروه خونی" به شما کمک می کند تا بدانید به کدام گروه های خونی می توانید خون اهدا کنید و از کدام گروه ها خون دریافت کنید..


ازدواج با چه گروه خونی مناسب است؟


گروه خونی عروس و داماد به هم نخورده است، یعنی چه؟ رابطه بین گروه خونی و ازدواج افراد با هم سوالی است که بسیاری از زوج های جوان به دنبال پاسخ آن هستند. اینکه آیا افراد با گروه های خونی مشابه می توانند با هم عقد کنند؟


تاریخچه به وجود آمدن گروه خونی:


انسانها نه تنها در ویژگی ها و صفات،که حتی در نوع خونی که در رگ هایشان جاری است نیز با یکدیگر متفاوتند و هر انسانی یکی از ۴ نوع گروه خونی موجود را داراست.اما هر گروه خونی هم مجاز به گرفتن خون از یک گروه خونی خاص خود است.آیا تا به حال فکر کرده اید که اولین گروه خونی،کدام گروه و در کجا و در چه زمانی بوده است و کدام گروه خونی،قدیمی تر است؟و اصولاً گروه های خونی چگونه تکامل یافته اند تا به اینجا،یعنی ۴ گروه اصلی A,B,AB,O رسیده اند؟


 


همه چیز درباره گروه های خونی به طور جداگانه و مفصل از جمله:


 بیماریهای گروه خونی:


کدام گروه خونی در معرض کدام بیماری است؟ نتایج تحقیقات متعدد انجام شده طی سالیان متمادی نشان می دهد بین گروه های خونی و بعضی از امراض رابطه وجود دارد. بیشتر ما از گروه خونی مان مطلع هستیم...


این یادداشت، پاسخی است به این پرسش که دارندگان هر گروه خونی بیشتر مستعد ابتلا به چه بیماری هایی هستند.


 


 گروه خونی و کاهش وزن:


از آنجا که سیستم بدن هر فرد متفاوت از هم عمل می کند، برای کاهش وزن لازم است از ورزش ها و اصول متفاوتی پیروی کنند. این توصیه ها برای گروه های خونی مختلف تنظیم شده است.


 


برنامه غذایی:


آیا می دانید که چه نوع غذاها و خوردنی هایی متناسب با نوع گروه خونی شما هستند و با توجه به گروه خونی خودتان چه غذاهایی باید بخورید و یا از مصرف چه خوردنی هایی باید پرهیز کنید؟


 


متخصصان تغذیه در پاسخ به این سوال می گویند؛ هر گروه خونی در زمان متفاوتی از تاریخ تکامل بشری، شکل گرفته است و بنابراین ما باید رژیم های غذایی خود را مطابق با رژیم غذایی اجدادمان در زمان تکامل گروه خونی مشابه در بدن آن ها هماهنگ کنیم. شناخت گروه های خونی  میتواند ما را در تغذیه درست  و بهتر درمان شدن بیماری ها کمک کند..


 


طالع بینی و شخصیت شناسی گروه های خونی:


ارتباط گروه خون با کار،عشق،ازدواج و زندگی. شاید باور نکنید که شخصیت افراد به گروه خونی آنها بستگی داشته باشد اصولاً افراد هر گروه خونی دارای خوی، عادت، رفتار و کردار و شخصیت خاص خود هستند. به نظر می رسد که در طی اعصار به تدریج این حالات و عوامل مربوط به ساختمان درونی و فکری انسان در ژن های بدن ذخیره شده و از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود.


منابع:


ibto.ir
davidwolfe.com
en.wikipedia.org
fa.wikipedia.org
redcrossblood.org
smithsonianmag.com

نظرات کاربران - ۱۰ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
amirhosein
amirhosein
۱۳۹۹/۰۹/۰۸
خیلی بدرد نخوره یک ستاره هم بخاطر این دادم که بتونم نظر بدم
m123
m123
۱۳۹۹/۰۹/۰۶
خیلی خیلی خیلی بده
ساجده
ساجده
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
سلام خیلی خوبه