پایش کودک رستا

پایش کودک رستا

نسخه ۱.۰.۲
<۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۸
مگابایت
حجم

7327089


در صورتیکه کودک تازه متولد شده دارین، حتما مطلب زیر رو تا آخر بخونین، مطمئن باشین که این برنامه به دردتون می خوره.


این برنامه با هدف ثبت اطلاعات پزشکی کودک، آلبوم رشد کودک، کارت رشد کودک، یادآور رویدادهای مهم (واکسیناسیون، چک آپ ماهانه و زمان داروها)، طراحی شده که توضیحاتی در مورد برنامه در زیر داده شده.


ثبت اطلاعات پزشکی کودک:


-‏ ثبت اطلاعات واکسیناسیون


-ثبت اطلاعات بیماریهای کودک : ثبت این اطلاعات کمکتون می کنه که بدونین کودک شما چه بیماری هایی داشته و چند بار به یک بیماری مبتلا شده،  شما طبق توصیه پزشک چه اقداماتی رو انجام دادین. دونستن این اطلاعات به شما کمک می کنه که برای پیشگیری از ابتلا کودکتون به بیماری، اقداماتی رو انجام بدین.


 ثبت اطلاعات شرایط و مشکلات کودک: با ثبت این اطلاعات گزارشی از مشکلات کودک در روزهای متوالی و شرایط محیطی که کودک داشته دارین. تا حالا فکر کردین ممکنه گریه هر روز کودکتون، بی قراریش از گرما و یا سرما باشه، یا مشکلات خوابش بر اثر زیاد پوشوندن لباس، یا مشکلات تنفسی کودک به خاطر خشکی هوای اتاق باشه؟ می تونین با ثبت دما و رطوبت اتاق، دمای بدن کودک و مشکلات کودک در برنامه پایش کودک و درخواست راهنمایی مناسب از پزشک، مشکل کودکتون رو سریع تر تشخیص بدین.


ثبت اطلاعات دارویی کودک: دونستن اینکه کودک شما مثلادر یکسال گذشته چه داروهایی رو مصرف کرده و واکنش کودک شما به دارویی خاص چی بوده به شما کمک می کنه تا به پزشک یادآوری کنین که داروی مناسب در مورد کودک شما تجویز بشه، بعضی از کودکان دارویی رو پس میزنن یا نسبت به اون دارو حساسیت دارن، در صورتیکه این واکنش رو نسبت به داروی مشابه ندارن.


 


آلبوم رشد کودک:


آلبوم ها جایی برای ثبت خاطرات هستن این بخش از برنامه به شما کمک می کنه که خاطرات کودکتون رو به صورتی ساده و در قالبی مشخص ثبت کنین.


ثبت تاریخ اولین رویدادهای مهم کودک مانند: اولین لبخند، اولین غلت زدن، اولین نشست، اولین کلمه و ....


ثبت تاریخ رویش دندانها


ثبت یادداشتها و خاطرات و در زمان رشد کودک


کارت رشد کودک:


فقط با ثبت ماهانه مقادیر وزن، قد، دور سر تا سن دو سالگی و مقادیر قد و وزن تا سن شش سالگی، می توانین از وضعیت رشد کودکتون و مقایسه با نمودارهای استاندارد رشد جهانی مطلع بشین. این بخش جایگزینی برای کارت رشد کاغذی کودک شماست که همیشه می تونه همراه شما باشه.


یادآور رویدادهای مهم:


با ثبت نام و تاریخ تولد کودکتون در صفحه مشخصات کودک و فعال کردن آلارمهای مناسب در قسمت تنظیمات (یادآور چک آپ ماهانه، یادآور واکسیناسیون) 2 روز مانده به سررسید ماهانه تولد کودکتون آلارمی در قسمت هشدارهای گوشی ظاهر می‌شه.


با ثبت داروهای مصرفی کودک و اطلاعات مصرف و فعال کردن آلارم یادآور دارو در قسمت تنظیمات، آلارم مناسب با عنوان یادآور دارو ( نام و میزان مصرف دارو) در قسمت آلارم ها ظاهر می شه.


آموزش:


در قسمت بدانیم ، مطالب مفیدی از متخصصان رشد و پرورش کودک جهت مطالعه و یادآوری نکات مهم گنجانده شده :


**** این همه اطلاعاتو تو برنامه وارد کردین، حالا اگه تمامی اطلاعات گوشی پاک شد، یا گوشیتون رو گم کردین، چی ؟   نگران نباشین، در صورتی که در قسمت تنظیمات،  ارسال فایل پشتیبان به ایمیل رو فعال کرده باشین وآدرس ایمیلی رو وارد کرده باشین، برنامه به شما یادآوری می کنه که فایل پشتیبان اطلاعات رو به ایمیل ارسال کنین.


امکانات و ویژگی های برنامه


-امکان ورود اطلاعات چندین کودک


- کاربری ساده


-امکان ویرایش اطلاعات


- برای جلوگیری از ویرایش اشتباه و یا ویرایش توسط کودکان،قبل از ذخیره تغییرات پسورد می خواد.  پسورد پیش فرض(1234)


-متفاوت بودن تم برنامه برای دختر و پسر


***قابلیت هایی که در آینده به برنامه اضافه می شه


-امکان دریافت عکس از کودک و ایجاد گالری عکس کودک


-امکان ثبت زمان شیر دهی و تعویض پوشک کودک: ثبت تعداد دفعات تعویض کودک و شیردهی، برای بررسی رشد کودک ضروریه.


-ارسال پیامک به شماره و یا شماره هایی معین در زمان مصرف داروهای کودک، مثلا فرض کنین کودکتون رو در زمان بیماری نزد یکی از اقوام گذاشتین. در زمان مصرف داروها برنامه آلارمی را در گوشی نمایش می ده و همچنین پیامکی با محتوی نام دارو، میزان مصرف و نام کودک به شماره تعیین شده ارسال می کنه.


این قابلیت ها، در صورت حمایت و پشتیبانی کاربران در نسخه‌های بعدی اضافه می شه، پس منتظر حمایت (ستاره هاتون) و نظرات شما کاربران عزیز هستیم.


مبلغ این نرم افزار با هدف فراهم کردن امکان پشتیبانی و بهبود کیفیت برنامه دریافت می‌شه، در صورت نارضایتی از برنامه و عملکرد نا صحیح طبق توضیحات با ایمیل توسعه دهنده تماس بگیرین تا مبلغ واریز شده به حساب شما واریز شه.


با تشکر گروه نرم افزاری رستا


logo-enamad logo-samandehi