Mobizen Screen Recorder - Record, Capture, Edit

Mobizen Screen Recorder - Record, Capture, Edit

نسخه ۳.۷.۶.۱۷
۱۰۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

برنامه‌ی کاربردی اتصال دستگاه اندرویدی به کامپیوتر!
با نصب برنامه‌ی Mobizen، به آسانی از طریق کامپیوتر به دستگاه اندرویدی خود دسترسی یابید. برای اینکه کامپیوتر و گوشی به یکدیگر متصل شوند، لازم است وارد سایت www.mobizen.com شوید یا از طریق اتصال دستگاه اندرویدی با کابل USB به کامپیوتر، آن را برنامه را بر روی کامپیوتر نصب کنید. با استفاده از این برنامه می‌توانید به آسانی به برنامه‌هایی مانند Kik و واتس‌اپ دسترسی پیدا کنید و ویدئو و آهنگ‌های مورد علاقه‌ی خود را از طریق کامپیوتر تماشا کنید. عکس‌های گالری دستگاه اندرویدی خود را به کامپیوتر منتقل کنید و از وقت برای انتقال‌ فایل‌های مختلف استفاده نمایید.

در رسانه‌ها

جعبه ابزار: اپلیکیشن های برگزیده برای فیلمبرداری از محیط سیستم عامل اندروید

با Mobizen به سبک AirDroid قادر خواهید بود که بین رایانه و گجت ارتباط بی سیم برقرار کنید و کارهایی مثل ارسال پیامک از دسکتاپ، تبادل اطلاعات بین گجت و رایانه و ضمنا استریم کردن ویدئو روی کامپیوتر را انجام دهید.

فیلمبرداری از صفحه گوشی با اپلیکیشن Mobizen Screen Recorder

تمامی گوشی‌های هوشمند با هر سیستم عاملی، راه‌های زیادی را برای گرفتن عکس از صفحه یا همان اسکرین شات پیش روی شما می‌گذارند؛ با این حال، کمتر به معقوله فیلمبرداری از صفحه گوشی پرداخته شده است و این مورد به اندازه اسکرین شات توسط کمپانی‌ها مورد توجه نیست. همین موضوع، دلیلی شده تا اپلیکیشن‌های زیادی در رابطه با فیلمبرداری از محیط گوشی تولید شوند. یکی از بهترین نمونه‌های موجود برای گوشی‌های اندرویدی، Mobizen نام دارد که امروز قصد داریم نگاهی به آن بیندازیم و با نحوه کارکردنش آشنا شویم. اگر می‌خواهید بدانید که اپلیکیشن Mobizen چه حرفی برای گفتن دارد، با کاوشا همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi