Dumpster

Dumpster

نسخه ۲.۲۴.۳۲۴.c۴d۸a
۵۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

برنامه‌ی بازگردانی فایل‌های پاک شده

با استفاده از برنامه‌ی Dumpster به راحتی فایل‌های به اشتباه پاک شده را بازگردانی کنید. این برنامه به مانند Recycle Bin در کامپیوتر کار می‌کند.


دقت کنید که اطلاعاتی که پس از نصب این برنامه حذف شده‌اند را می‌توانید با استفاده از Dumpster برگردانید.

ویژگی‌ها:
- استفاده‌ی آسان و راحت
- امکان کارکرد در حالت آفلاین
- بازگردانی فایل‌های به اشتباه پاک شده
- امکان تنظیم حذف کردن فایل‌های قدیمی پاک شده
- عدم نیاز به روت کردن گوشی و بهبود عملکرد در صورت روت کردن دستگاه اندرویدی
- امکان تنظیم بخش‌های مختلفی مانند عکس، ویدئوها و... که مایل به بازگردانی آن‌ها هستیم

در رسانه‌ها

معرفی برنامه Dumpster (دامپستر): بازیابی فایل های حذف شده

اپلیکیشن Dumpster (دامپستر) دقیقا همانند Recycle Bin (سطل زباله) در ویندوز عمل می‌کند. بدین معنی که فایل پس از حذف به اپلیکیشن مذکور منتقل می‌شود و کاربر می‌تواند به راحتی با مراجعه به اپلیکیشن دامپستر (Dumpster) فایل حذف شده خود را بازیابی کند.

Recycle Bin اندرويدي - Dumpster زير ذره بين

پیشگیری بهتر از درمان! شاید بتوان این جمله را به نرم افزار Dumpster هم ربط داد. قبل از اینکه فایلی را حذف کرده و برای همیشه آن را از دست بدهید، Dumpster را روی تلفن همراهتان نصب کنید تا از این اتفاقات پیشگیری کند. Dumpster فایل های حذفی را برای مدت زمان محدودی برای شما نگهداری می کند تا اگر پشیمان شدید بتوانید آنها را بازگردانید. درادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

بازیابی آسان تصاویر و ویدئوهای پاک شده با Dumpster Image & Video Restore

اگر بخواهیم دامپستر را به ساده ترین شکل ممکن معرفی کنیم، می توانیم نام آن را Recycle Bin سیستم عامل اندروید بگذاریم. با نصب این اپلیکیشن، از این پس کلیه فایل های پاک شده از حافظه موبایل به طور موقت به فضای دامپستر منتقل خواهند شد.

چگونه قابلیت سطل زباله را به گوشی اندروید خود بیفزاییم

اگر از کاربران سیستم عامل ویندوز باشید،با مفهومی به نام سطل زباله آشنایی دارید. روال کار آن بر اساس ذخیره سازی فایل های پاک شده و فراهم کردن امکان بازیابی آنها است. شاید این روند در جریان کاری روزمره ما زیاد کارایی نداشته باشد، ولی زمانی که به صورت تصادفی، فایل یا پوشه ای را پاک می کنیم، این قابلیت به کمک ما خواهد آمد. در اندروید چنین قابلیتی تعبیه نشده ، به این معنا که با پاک کردن هر چیزی، آن را به طور دائم از دست داده اید. این قضیه برای پاک کردن تصادفی یک عکس یا فایل از گوشی شما، مشکل آفرین می شود.

زوم‌اَپ: جلوگیری از حذف ناخواسته‌ی اطلاعات با اپلیکیشن DumpSter

DumpSter نام نرم‌افزاری است که به احتمال زیاد شما هم بعد از آشنایی با آن سریعا اقدام به دانلود و نصب آن خواهید کرد. چرا‌که این نرم‌افزار راه‌ حل مشکلی است که احتمالا هر یک از ما حداقل یک بار آن را تجربه کرده‌ایم. منظورمان پاک شدن خواسته یا ناخواسته‌ی عکس‌ها و فیلم‌ها و فایل‌های مهم هستند.

logo-enamad logo-samandehi