شبیه ساز مکالمه انگلیسی 2

شبیه ساز مکالمه انگلیسی 2

نسخه ۱.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

اگر بدنبال یک اپلیکشن آموزشی اصطلاحات و تکیه کلام های محاوره ای انگلیسی آمریکایی هستید که با یک شیوه نوین و سرگرم کننده شما را در این مهم یاری کند پس این برنامه برای شماست.


بعد از ارایه موفقیت آمیز برنامه شبیه ساز مکالمه انگلیسی به شما عزیزان اکنون با نسخه دوم این برنامه به اسم شبیه ساز مکالمه انگلیسی 2 در خدمت شما عزیزان هستیم. این نسخه از برنامه برای یادگیری اصطلاحات متداول و روزمره آمریکایی و همچنین تمرین مکالمات روزمره انگلیسی با یک شیوه اینتراکیتیو و شبیه سازی مکالمات طراحی شده است. در این برنامه برای هر کاراکتر امکان تغییر لحن (آمریکایی، بریتانیایی) ، تن صدا و همچنین سرعت تلفظ گنجانیده شده است. همچنین هرمکالمه را میتوانید به سه شیوه اجرا کنید:


1: کنترل هر دو کاراکتر به صورت دستی


2: اولی دستی و دومی اتوماتیک


3: اولی اتوماتیک و دومی دستی


تمام متن مکالمات و نکات آموزشی همراه آنها با ترجمه بسیار روان فارسی همراه بوده به طوری که شما عزیزان با تمرین روزمره مکالمات به نحو موثری اصطلاحات کاربردی و متداول روزمره آمریکایی را فرا خواهید گرفت.


       


 


در صورتیکه متن دیالوگ بیشتر از فضای موجود باشد و یا قادر به دیدن تمام متن نبودید کافی است که متن مورد نظر را لمس کرده و با استفاده از نوار پیمایش آن را مشاهده کنید.


 


توجه: این برنامه از سیستم سخنگوی TTS اندروید استفاده می کند. لطفا اطمینان حاصل کنید که این گزینه به درستی در گوشی  شما فعال باشد.


برای بررسی و تنظیم آن به مسیر زیر بروید:


 


Settings->language and input->Text_To_Speech options->language->english(United States)


 


انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پروفایل برنامه و همچنین صفحه اینستاگرام ما(rasaapps) با ما در میان بگذارید.

logo-enamad logo-samandehi