Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards

Quizlet: Learn Languages & Vocab with Flashcards

نسخه ۴.۲۹.۴
۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

برنامه رسمی Quizlet اندروید رسید. هر چیزی را در هر جایی مطالعه کنید.

کارت‌های فلش شما را با کلمات تازه آشنا می‌سازند (با عکس‌های تمام‌صفحه و صوت). حالت یاد‌گیری که در آن می‌فهمید چه چیز‌هایی را می‌دانید و چه چیز‌هایی را نه. تطابق نیز مطالعه و یاد‌گیری را سرگرم‌کننده و رقابتی می‌کند.

در رسانه‌ها

Quizlet ، آموزش هرچیزی با استفاده از فلش کارت‌ها

Quizlet اپلیکیشنی است که با استفاده از فلش کارت‌ها آموزش هرچیزی را برای شما آسان و لذت بخش می‌کند.فلش کارت مجموعه ای از کارتهای حاوی لغات و اعداد است که در یک طرف کارت نوشته می شود و اصولا در طرف دیگر کارت سوالی نوشته می شود که جواب آن لغت یا عدد طرف دیگر کارت است. از فلش کارت‌ها بیشتر در آموزشهای کلاسی به خصوص آموزش زبان استفاده می شود.فلسفه فلش کارتها آموزش از طریق تکرار در بازه‌های زمانی متفاوت برای به یادسپاری اطلاعات است.

با «کوئیزلت» هر چیزی را با فلش‌ کارت بیاموزید

حتما شما نیز اسم فلش کارت را شنیده‌اید، فلش کارت مجموعه‌ای از کارت‌های حاوی اطلاعات، همچون لغات و اعداد است که معمولا از آن برای به خاطر سپردن اطلاعات در تمرینات کلاسی استفاده می‌شود. در یک طرف کارت، پرسش و در طرف دیگر، پاسخ آن نوشته می‌شود. بر روی فلش کارت‌ها می‌توان واژگان، تاریخ رویدادها و هر چیزی که بتوان آن را با پرسش و پاسخ یاد گرفت نوشت. فلش کارت راهی برای یادگیری است که از روش تکرار با فاصله زمانی استفاده می‌کند.

logo-enamad logo-samandehi