خبرپو

خبرپو

نسخه ۳.۱۱.۲۳
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۳
مگابایت
حجم

یکی از کاملترین نرم افزارهای موبایل در ایران! مورد نیاز تمامی کاربران ایرانی با هر سن، سلیقه و تفکری! باید نصب بفرمایید تا باور کنید!


شعار ما : بجای نصب چندین نرم افزار مختلف، فقط نرم افزار خبرپو را نصب نمایید.


- از قابلیتهای منحصربفرد این نرم افزار، بخش نیاز پو می باشد که شامل نیازهای روزانه کاربران در فضای مجازی می باشد (نیازهایی مثل قرآن آنلاین - هواشناسی - نرخ ارز - قیمت طلا و سکه - قیمت خودرو - قیمت موبایل- وضعیت راهها - خرید انواع شارژ و ...)


- از دیگر قابلیتهای منحصر بفرد این نرم افزار این است که، می توانید اخبار را به تفکیک سایتهای خبری و خبرگزاریها مشاهده بفرمایید
، مثلا فقط اخبار اقتصادی که خبرگزاریها انتشار داده اند را مشاهده بفرمایید.


- از دیگر قابلیتهای منحصر بفرد این نرم افزار، مطالعه اخبار به زبانهای انگلیسی و عربی می باشد.

در رسانه‌ها

پویش خبری - خبرپو زیر ذره بین

پیگیری اخبار روز توسط افراد، با روش های متفاوتی صورت می گیرد. یکی از این روش ها، استفاده از اینترنت است. سایت های مختلفی وجود دارد که به صورت تخصصی اخبار روز ایران و جهان را پوشش می دهند. هم چنین خبرگزاری ها هم سایت های اینترنتی جامع و کاملی دارند. اپلیکیشن های زیادی هم در این زمینه وجود دارد. یکی از این اپلیکیشن ها خبرپو است. خبرپو با پوشش دادن سریع اخبار خبرگزاری های مختلف در کم ترین زمان کاربران را از خبرهای داغ مطلع می نماید. لطفا در ادامه برای نقد و بررسی اپلیکیشن خبرپو با ذره بین همراه باشید.

با اپلیکیشن خبرپو در دنیای جدیدترین خبرها پویش کنید

در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیاز داریم که همواره بروز باشیم و از جدیدترین اخبار در زمینه کاری خود اطلاع پیدا کنیم. ایده ساخت اپلیکیشن خبرپو نیز از همین موضوع سرچشمه گرفته و به کمک آن میتوانید در دنیای آخرین اخبار روز دنیا بگردید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی و امکاناتی که غیر از خبرخوانی در اختیار شما میگذارد، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi