نصب دزدگیر

نصب دزدگیر

Version ۱.۸
۳۰۰۰ تومان
نصب +۵۰۰
Category آموزش
Size ۲ مگابایت
Last Update ۶ دی ۱۳۹۳
نصب دزدگیر

نصب دزدگیر

مهندسی قاصدک
Version ۱.۸
۳۰۰۰ تومان
نصب +۵۰۰
Category آموزش
Size ۲ مگابایت
Last Update ۶ دی ۱۳۹۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

باسلام


★توجه:قبل خواندن.☆
حتما مشکلات برقی خودتونو با برقکار آنلاین ما در میان بگذارید.برقکار آنلاین ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شماست.پس حتی اگه کوچکترین سوالی داشتید. با ما در. میان بزارید.ولی قبلش حتما باید. برنامه را خریده باشید


asegi137@


👈👈واینو. قبلش بدونید. که تمام مشکلات رفع شد و کاملتر. در. اختیارتون قرار گرفت به بزرگترین منبع نصب دزدگیر اتومبیل که با قیمت استثنایی در اختیار شما قرار گرفته خوشامدید.
این برنامه بزرگترین و درواقع یک گنجینه کامل در خصوص نصب دزدگیر می باشد.
میدونید چرا...
چون تیم ما از تمام تجربیات نصابان دزدگیر اطلاعات جمع آوری کرده ودر اختیار شما قرار می دهند.
این بهترین برنامه در خصوص آموزش می باشد.که آموزشات موجود در بازار یا دارای قیمت بالا یا در دسترس نبودن و توضیح ناکافی می باشد.ولی ما بطور مفصل برای شما به بحث های مربوط پرداخته تا شما کاملا با مواردی در خصوص نصب آشنا شوید.
پس حتما همه شما ماشین دارید وبرای خودروی شخصی شما مشکل دزدگیر پیش اومد باشه که می خواهید خودتون عیب رو رفع کنیدولی میگید این کار من نیست یا می گید این برنامه اصلا بدرد من نمیخوره.برعکس بهترین برنامه برای شما و یادگیری دزدگیر می باشد.
پس از گفتن این جمله که نمی توانم و کار من نیست دوری کرده و یک بارم برای ماشین خودتون آستین بالا بزنیدونگید که باید به پیش یک نصاب مراجعه کنم.که میدانید مراجعه به پیش نصاب دارای هزینه بالاتر و وقت بیشتر می باشد.پس چرا خودتون کمی هنر به خرج ندهید و مشکلات خودتون رو به هر مکانیکی ندید و از پس مشکلاتتون برآییدو از پرداخت هزینه گزاف خوداری کنید.یا می خواهید خودتون دزدگیر ماشن رو نصب کنید تا در نصب تجربه کسب کنید.
این برنامه ما آموزش کامل نصب دزدگیر روی کلیه ماشین هارا دارا می باشد.که حتی افرادی که در نصب و برق تجربه کافی را ندارند آشنایی لازم را پیدا می کنند
شامل مطالبی چون
1-نصب دزدگیر روی پرایدو206و...
2-نصب آژیر پلیسی
3-کد دهی
4-ساخت لامپ تست
5-قفل مرکزی
6-نصب پاورو....می باشد
که هر دوروز به تعدادنصب دزدگیر انواع ماشین ها اضاف می شود.وشما نسخه خود را بروز کنید.و هم چنین می توانید در مورد برق خودرو در برنامه دیگر ما در پایین اطلاعات کسب کنید.با وجود برنامه مکانیک دزدگیر دیگه نگران نباشید.برنامه مکانیک دزدگیر یک برنامه کاربردی برای کسانی که دوست دارند بدونند دزدگیر چطور نصب میشه یا می خواهند از روش نصب دزدگیر وارد بازار کار شده و به عنوان یک نصاب در بازار کار کنند.این مجموعه دارای توضیحات زیادی درمورد نصب دزدگیر و کدهی و لادری و...می باشد.
نسخه های بعدی برنامه پیشرفته تر شده و همراه با تو ضیحات نصب تصویری در اختیار شما قرار میگیرد.

User Reviews - ۶۳ Rates
3.3 from 5
5
4
3
2
1
یاسر
یاسر
۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مطالب جالب و درحدعالی بود
bigamrozegar
bigamrozegar
۱۳۹۳/۱۰/۰۷
بسیارعالی بود
مهدی
مهدی
۱۳۹۳/۱۰/۰۶
هزارآفرین‌‌★★★★★★