نصب دزدگیر

نصب دزدگیر

نصب از بازار
۳۰۰۰ تومان
+۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

باسلام


★توجه:قبل خواندن.☆
حتما مشکلات برقی خودتونو با برقکار آنلاین ما در میان بگذارید.برقکار آنلاین ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شماست.پس حتی اگه کوچکترین سوالی داشتید. با ما در. میان بزارید.ولی قبلش حتما باید. برنامه را خریده باشید


asegi137@


👈👈واینو. قبلش بدونید. که تمام مشکلات رفع شد و کاملتر. در. اختیارتون قرار گرفت به بزرگترین منبع نصب دزدگیر اتومبیل که با قیمت استثنایی در اختیار شما قرار گرفته خوشامدید.
این برنامه بزرگترین و درواقع یک گنجینه کامل در خصوص نصب دزدگیر می باشد.
میدونید چرا...
چون تیم ما از تمام تجربیات نصابان دزدگیر اطلاعات جمع آوری کرده ودر اختیار شما قرار می دهند.
این بهترین برنامه در خصوص آموزش می باشد.که آموزشات موجود در بازار یا دارای قیمت بالا یا در دسترس نبودن و توضیح ناکافی می باشد.ولی ما بطور مفصل برای شما به بحث های مربوط پرداخته تا شما کاملا با مواردی در خصوص نصب آشنا شوید.
پس حتما همه شما ماشین دارید وبرای خودروی شخصی شما مشکل دزدگیر پیش اومد باشه که می خواهید خودتون عیب رو رفع کنیدولی میگید این کار من نیست یا می گید این برنامه اصلا بدرد من نمیخوره.برعکس بهترین برنامه برای شما و یادگیری دزدگیر می باشد.
پس از گفتن این جمله که نمی توانم و کار من نیست دوری کرده و یک بارم برای ماشین خودتون آستین بالا بزنیدونگید که باید به پیش یک نصاب مراجعه کنم.که میدانید مراجعه به پیش نصاب دارای هزینه بالاتر و وقت بیشتر می باشد.پس چرا خودتون کمی هنر به خرج ندهید و مشکلات خودتون رو به هر مکانیکی ندید و از پس مشکلاتتون برآییدو از پرداخت هزینه گزاف خوداری کنید.یا می خواهید خودتون دزدگیر ماشن رو نصب کنید تا در نصب تجربه کسب کنید.
این برنامه ما آموزش کامل نصب دزدگیر روی کلیه ماشین هارا دارا می باشد.که حتی افرادی که در نصب و برق تجربه کافی را ندارند آشنایی لازم را پیدا می کنند
شامل مطالبی چون
1-نصب دزدگیر روی پرایدو206و...
2-نصب آژیر پلیسی
3-کد دهی
4-ساخت لامپ تست
5-قفل مرکزی
6-نصب پاورو....می باشد
که هر دوروز به تعدادنصب دزدگیر انواع ماشین ها اضاف می شود.وشما نسخه خود را بروز کنید.و هم چنین می توانید در مورد برق خودرو در برنامه دیگر ما در پایین اطلاعات کسب کنید.با وجود برنامه مکانیک دزدگیر دیگه نگران نباشید.برنامه مکانیک دزدگیر یک برنامه کاربردی برای کسانی که دوست دارند بدونند دزدگیر چطور نصب میشه یا می خواهند از روش نصب دزدگیر وارد بازار کار شده و به عنوان یک نصاب در بازار کار کنند.این مجموعه دارای توضیحات زیادی درمورد نصب دزدگیر و کدهی و لادری و...می باشد.
نسخه های بعدی برنامه پیشرفته تر شده و همراه با تو ضیحات نصب تصویری در اختیار شما قرار میگیرد.نظرات کاربران

یاسر
۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مطالب جالب و درحدعالی بود
bigamrozegar
۱۳۹۳/۱۰/۰۷
بسیارعالی بود
مهدی
۱۳۹۳/۱۰/۰۶
هزارآفرین‌‌★★★★★★
mahmud
۱۳۹۴/۰۴/۲۳
عالی بود متشکر
majid samsami
۱۳۹۴/۰۲/۲۴
agha aliiiiiiiiiiiiye , bazam takhasosi bod mikhaam. masalan tarife kode rimoota emolizer. kholase takhasosisho mikham. jozve naghshe
rezilei
۱۳۹۶/۰۲/۲۲
دمت گرم
hamed
۱۳۹۵/۰۸/۲۴
افتضاح...
meysam
۱۳۹۵/۰۳/۱۹
سلام.دستتون درد نکنه.خوب بود. ولی در مورد رنگ و چند نکات دیگه گفته بودید بعدآ توضیح میدم و نداده بودید
gheysar
۱۳۹۵/۰۱/۲۵
خیلی بیخود بود.....ن عکسی ن فیلمی ن چیزی....مطالب ساده بودن همه
Mohsen
۱۳۹۴/۱۲/۱۸
سلام.برنامه خیلی ساده ای هست
SAR
۱۳۹۴/۱۱/۱۷
حیف پول
رضا
۱۳۹۴/۱۱/۰۱
چرا زده 10000ریال ولی ازم 10000تومان کم کرده
پارسا
۱۳۹۴/۰۹/۲۸
مسخره.نصب صندوق پران اصلا توش نیست.باچند تاچیز دیگه