آموزش ساخت هواپیما

آموزش ساخت هواپیما

نسخه v۲.۰
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

آموزش ساخت هواپیما فومی قابل پرواز (شماره یک)


این اپلیکیشن اولین برنامه آموزشی در زمینه ساخت هواپیما فومی قابل پرواز است که توسط تیم ما تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته .
در این مجموعه، سعی شده مراحل بصورت کاملا شفاف و گویا خدمت شما ارائه شود،
امیدواریم که نظر شما رو جلب نماید .


قسمتهای مختلف این برنامه به شرح زیر است :


تاریخچه هواپیما مدل
بخشهای مختلف یک هواپیما
آموزش ساخت 3 مدل هواپیما فومی (به مرور هواپیماهای جدید در آپدیتهای بعدی اضافه می شود) طراحی این مدلها توسط تیم ایران سرگرمی انجام شده
نمونه نقشه های ساخت هواپیما (گردآوری شده از مجموعه های آموزشی)
معرفی کیت های آماده مونتاژ نشده قابل تهیه از فروشگاه ما
و ...


دوستان توجه داشته باشید بیشتر قسمتهای برنامه به صورت رایگان ارائه می شود و شما پس از نصب میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید و در صورتی که موارد موجود نظر شما را جلب نمود پروژه های پیشرفته تر و مجموعه نقشه ها را خریداری کنید .


پروژه های آموزش داده شده در این اپلیکیشن در 3 سطح مقدماتی و متوسط و پیشرفته است که تماما توسط تیم طراحی ایران سرگرمی طراحی شده که باعث یادگیری بهتر می شود .


(مدلهای پیشرفته تر و سخت تر مناسب افراد با تجربه و سنین بالاتر در برنامه دیگری گنجانده شده که بزودی در دسترس علاقمندان قرار خواهیم داد)


شما پس از فراگیری این آموزشها می توانید به راحتی هر نقشه ای را بخوانید و با استفاده از فوم یا چوب بسازید برای همین تعدادی نقشه نیز در برنامه گنجانده شده که شما میتوانید آنها را اجرا کنید و خودتان را محک بزنید .


توجه داشته باشید مدلهای آموزش داده شده در این برنامه به صورت کیت اسمبل نشده در فروشگاه ایران سرگرمی موجود و قابل تهیه است و مجموع قیمت آنها 30 هزار تومان است که شما با پرداخت فقط 5 هزار تومان و فعال سازی تمامی قسمتهای برنامه علاوه بر دسترسی به این 3 مدل به تعداد زیادی نقشه ساخت هم دسترسی می یابید .


راه های گوناگون تماس با ما در برنامه گنجانده شده که خوشحال میشیم ما را از نظرات سازنده خودتون بهره مند کنید.


با تشکر
ایران سرگرمی

logo-enamad logo-samandehi