Pixel Gun 3D - FPS Shooter

Pixel Gun 3D - FPS Shooter

نسخهٔ ۲۲.۸.۷
+۲۰ هزار
نصب
اکشن
دسته‌بندی
۴۳۷ مگابایت
حجم
Pixel Gun 3D - FPS Shooter

Pixel Gun 3D - FPS Shooter

Pixel Gun 3D
نسخهٔ ۲۲.۸.۷
+۲۰ هزار
نصب
اکشن
دسته‌بندی
۴۳۷ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این یک بازی تیراندازی اول شخص و چندنفره‌ست. بازی رو دانلود کن و از گرافیک بلوکی، روند بازی رقابتی و قابلیت های زیاد دیگه ای که داره لذت ببر:

بیشتر از 800 اسلحه

40 گجت و ابزار کارآمد

10 حالت بازی مختلف

10 بازی فرعی هیجان انگیز

بیشتر از 100 نقشه زیبا که طی سال تغییر میکنن

کمپین بقا در برابر زامبی ها

حالت شیاد

در حالی که با بقیه بازیکن ها تو سفینه فضایی گیر افتادی باید وظایفت رو انجام بدی تا سفینه به کارش ادامه بده و بتونی برگردی خونه. ولی یه شیاد بین شما هست که همیشه نقشه هاتونو خراب میکنه

قبیله کاملا جدید

با دوستانت متحد شو، قبیله‌ت رو به برترها برسون و از جوایز ارزنده لذت ببر. با به‌روز کردن و شخصی‌سازی قلعه‌ت از محاصره شدنش توسط بازیکن‌های رقیب جلوگیری کن و یه تانک قدرتمند بساز تا باهاش به قلعه قبلیه‌های دیگه حمله کنی.

به جنگ قبلیه ها ملحق شو

قلمرو به دست بیار، نقشه بزرگ جهانی رو تحت کنترل داشته باش، امتیاز دلاوری جمع کن و درآمد زمین‌هات رو جمع کن تا جنگ رو ببری.

هزاران اسلحه

بیشتر از هشتصد اسلحه مختلف تو این بازی وجود دارن و تو میتونی از همشون استفاده کنی. میخوای از یه شمشیر قرون وسطایی و سپر استفاده کنی یا شاید هم از اسلحه مولد ماده تاریک؟ فقط انتخاب کن و استفاده کن! و نارنجک هم یادت نره.

تعداد زیاد اسکین ها

دوست داری یه هیولا، یه اسکلت یا هر کس دیگه ای باشی؟ از اسکین ها و لباس های پر از جزئیات استفاده کن تا باهاشون پز بدی. یا خودت با ویرایشگر اسکین برای خودت اسکین بساز.

حالت های بازی

فرصت های خیلی زیادی مثل نبرد رویال، حمله ها، بازی مرگ، دوئل و... هستن تا خودت رو به چالش بکشی. علاوه بر اینا جدال هایی هم هست که هر هفته تغییر میکنن.

بازی های فرعی

از بهترین بودن تو میدون نبرد خسته شدی؟ وقتش رسیده تو مسابقات شرکت کنی و مهارتت رو به بهترین جنگوها از سراسر جهان نشون بدی. مسابقات اسنایپر، چالش پارکور، هجوم گلایدر و چالش های دیگه ای که منتظر یه قهرمانن!

نظرات کاربران - ۲۲۰ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدیه
مهدیه
۱۴۰۱/۰۹/۱۱
من وارد بازی نمیشم پس چاره ای جز یک ستاره دادن نیست اگر کسیمیتو ن واربازی بشه به من بگه
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۹/۱۱
خیییییییلی الی من این بازی دوست دارم خیلی دوست داشتنی هست
چقمسم
چقمسم
۱۴۰۱/۰۹/۰۷
چجوری میشه بری داخل بازی