Melon Smash

Melon Smash

نسخهٔ ۱.۱.۱۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۱۲۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
Melon Smash

Melon Smash

Kids Games LLC
نسخهٔ ۱.۱.۱۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۱۲۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در این برنامه می‌خواهیم باهم به دنیای یک بازی خاص برویم. جایی که مجموعه‌ای از سرگرمی، تعقیب و گریز سریع و استراتژی‌های هوشمندانه در کنار هم جمع شده‌اند. اینجا جایی است، پر از ملون و فضاهایی برای ارتباط آدم‌ها!

 

ویژگی‌ها و گیم پلی بازی

تعقیب و گریز یک هنر است. روی نقشه، شما یک برنامه‌ی هوشمندانه و ایده‌های جدید دارید. جالب این‌جاست که وقتی دنبال یک هدف مشخص نیستید،‌ اتفاقات هوشمندانه که اجام می‌دهید می‌تواند لحظات به‌ یاد ماندنی را در بازی Melon Smash رقم بزند.

این بازی، هیجان بازی‌های اکشن و گاهی ترسناک را دارد. در کنار این‌ها شما اجازه‌ی ارائه‌ی کلی خلاقیت دارید. تعقیب در این بازی همراه با حرکات هوشمندانه‌ای است که باید مانند افراد حرفه‌ای انجام دهید که با حریفان خود مبارزه کنید.

هیجان تعقیب و گریز در این بازی سندباکس

این بازی هیجان و تعقیب را تبدیل به یک هنر می‌کند. این هیجان‌ها را ادامه دهید. تعقیب کردن مهم‌ترین نکته‌ی این بازی است. شما باید با هوشیاری و استفاده از حرکات خاص،‌ بهترین باشید و در برابر حریفان خود بازی کنید. با انجام تعقیب‌ها می‌توانید روی جدول رتبه‌بندی‌ها بالا بروید. نقشه‌ها و برنامه‌های شما می‌تواند افراد دیگر، سازندگان بازی و گیمرهای باهوش را به چالش بکشد.

با جستجوهای شجاعانه‌ی خود، حمله کنید. هر نقشه برای شما، جایی است برای خیال‌پردازی. هر تعقیب و گریز ترکیبی از بازی‌های ساخت و ساز، ‌بازی‌های اکشن و بازی‌های ساده‌ی هوش است. ضمنا هسته‌ی اصلی بازی Melon Smash‌ پشتکار و حرکت است که در واقع داستان شما را شکل می‌دهد. بازی خود را با خلاقیت، تنش‌ها و چالش‌های خاص پر کنید.

 

داستان و راهنمای اسمش ملون

با نصب بازی Smash Melon،‌ شما وارد یک دنیای جالب می‌شوید. در این بازی شما در فضایی قرار دارید که می‌توانید خلاقیت خود را در بازی‌های مختلف نشان دهید.

شما در این بازی ترکیبی، مانند بازی‌های ساخت و ساز، سازه‌های جالب بسازید، و مانند بازی‌های اکشن، به تعقیب و جستجو بپردازید. هر تعقیب در نقشه‌ی جستجوی شما، مانند یک داستان هیجان‌انگیز و گاهی ترسناک است و اتفاق‌های پیش‌بینی نشده و غافلگیرکننده‌ای هم پیش روی شماست.


دانلود بازی Melon Smash از بازار

بازی Melon Smash‌ را شروع کنید و در سفر این بازی، بخشی از جامعه‌ای شوید که به تعقیب و گریز،‌ هنر ساخت نقشه‌های مختلف،‌ خلاقیت و هیجان علاقه دارند. همین حالا این بازی را دانلود کنید و ببینید که چطور خیالات شما می‌تواند در این بازی حرکت کرده و تجربه‌های خاصی را به شما هدیه دهد. 


نظرات کاربران - ۴۰ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پریوش
پریوش
۱۴۰۳/۰۲/۲۲
عالییییییییییییییییییییییییییی
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۲/۲۶
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوبه
سبحان
سبحان
۱۴۰۳/۰۲/۲۲
خوب