نزدیکا

نزدیکا

نسخه ۱۱.۴.۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲۸
مگابایت
حجم


برنامه‌های مرتبط

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مشابه


در رسانه‌ها

معرفی نزدیکا؛ تجربه ای جدید در شبکه های اجتماعی ایرانی

خانواده جوان و رو به گسترش شبکه های اجتماعی ایرانی، به تازگی دارای عضو جدیدی تحت عنوان «نزدیکا» شده؛ اپلیکیشنی اجتماعی و مبتنی بر موقعیت جغرافیایی که در آن می توانید حس و حال خود را در قالب تصویر و متن با آدم هایی که دور و برتان هستند به اشتراک بگذارید.

بررسی اپلیکیشن نزدیکا: شبکه اجتماعی با طعم ایرانی!

همچون تمام شبکه‌های اجتماعی، برای استفاده از نزدیکا نیز نیازمند ساخت یک اکانت هستید. در اولین مرحله لازم است که شماره تلفن همراه خود را بنویسید و پس از دریافت کد فعال سازی، نام نمایشی، نام کاربری و تصویر پروفایل خود را انتخاب کنید. فرآیند ثبت نام و حتی ارسال کد فعال سازی خیلی سریع پیش می‌رود و در کمتر از یک دقیقه می‌توانید صاحب یک اکانت نزدیکا شوید و از آن استفاده کنید.

تجربه ارتباطی متفاوت - نزدیکا زیر ذره بین

امروزه در ارتباطات، شبکه‌های اجتماعی حرف اول را می‌زنند. هر کدام از این شبکه‌های اجتماعی با ویژگی خاصی از بقیه متمایز شده است. اپلیکیشن نزدیکا یکی از شبکه‌های اجتماعی پرمخاطب فضای مجازی است. نزدیکا از امکانات منحصربه فردی برخوردار است. در این اپلیکیشن می‌توانید کاربرانی که در نزدیکی خود هستند را پیدا کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشید. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن نزدیکا ذره بین را همراهی نمایید.

رسانه چیکاو - شبکه اجتماعی نزدیکا (Nazdika)؛ برنامه ای برای جایگزینی اینستاگرام

رسانه چیکاو – شبکه های اجتماعی این روزها به بخش جدانشدنی زندگی ما تبدیل شده است. هر کدام از این شبکه های اجتماعی از ویژگی های خاصی برخوردارند که باعث شده تا هر کدام از ما اط طیفی از این شبکه های اجتماعی استفاده کنیم. در این مطلب نیز قصد داریم تا یکی از اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی پر مخاطب ایرانی را به شما معرفی کنیم که از ویژگی های خاصی برخوردار است. با معرفی و نقد و بررسی برنامه نزدیکا همراه رسانه چیکاو باشید.


نظرات کاربران

صفورا
۱۴۰۰/۳/۲۲
خوبه عالیست
ابولفضل
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالی❤❤❤
ابوالفضل
۱۴۰۰/۳/۲۲
االی
فرهاد کوهی
۱۴۰۰/۳/۲۲
خوبه
سحر
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالیه
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالی خیلی خوبه 😎😎 ۲۰ کمه
ارش
۱۴۰۰/۳/۲۲
خوب هست ولی گرون هست واسه هزینه پرداخت
zenab
۱۴۰۰/۳/۲۲
عالیی
۱۴۰۰/۳/۲۲
خیلی برنامه خوبه
۱۴۰۰/۳/۲۲
خوبه
۱۴۰۰/۳/۲۱
عالی‌هست‌حتما‌نصب‌کنید
OoelnazoO
۱۴۰۰/۳/۲۱
خوبه
adibpour
۱۴۰۰/۳/۲۱
عالی فقط چرا نمیشه خرید چتی انجام داد؟؟