نزدیکا

نزدیکا

نسخه ۱۰.۹.۱۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۲۰
مگابایت
حجم

نزدیکا یک شبکه اجتماعی و پیام رسان (برنامه چت) با بیش از یک میلیون کاربر ایرانی است.


قابلیت ها:

- ارسال پست با امکان افزودن عکس و ویدیو

- تماشای عکس و ویدیو های پرطرفدار

- پیدا کردن دوست هایتان در نزدیکا (از طریق جستجو در لیست مخاطبان)

- چت با دوست ها و اطرافیان

- ایجاد گروه و اتاق چت

- مشاهده پست های دوست ها و افراد مختلف و ارتباط با افراد جدید

- لایک، کامنت و اشتراک گذاری پست ها


Nazdika

در رسانه‌ها

معرفی نزدیکا؛ تجربه ای جدید در شبکه های اجتماعی ایرانی

خانواده جوان و رو به گسترش شبکه های اجتماعی ایرانی، به تازگی دارای عضو جدیدی تحت عنوان «نزدیکا» شده؛ اپلیکیشنی اجتماعی و مبتنی بر موقعیت جغرافیایی که در آن می توانید حس و حال خود را در قالب تصویر و متن با آدم هایی که دور و برتان هستند به اشتراک بگذارید.

بررسی اپلیکیشن نزدیکا: شبکه اجتماعی با طعم ایرانی!

همچون تمام شبکه‌های اجتماعی، برای استفاده از نزدیکا نیز نیازمند ساخت یک اکانت هستید. در اولین مرحله لازم است که شماره تلفن همراه خود را بنویسید و پس از دریافت کد فعال سازی، نام نمایشی، نام کاربری و تصویر پروفایل خود را انتخاب کنید. فرآیند ثبت نام و حتی ارسال کد فعال سازی خیلی سریع پیش می‌رود و در کمتر از یک دقیقه می‌توانید صاحب یک اکانت نزدیکا شوید و از آن استفاده کنید.

تجربه ارتباطی متفاوت - نزدیکا زیر ذره بین

امروزه در ارتباطات، شبکه‌های اجتماعی حرف اول را می‌زنند. هر کدام از این شبکه‌های اجتماعی با ویژگی خاصی از بقیه متمایز شده است. اپلیکیشن نزدیکا یکی از شبکه‌های اجتماعی پرمخاطب فضای مجازی است. نزدیکا از امکانات منحصربه فردی برخوردار است. در این اپلیکیشن می‌توانید کاربرانی که در نزدیکی خود هستند را پیدا کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشید. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن نزدیکا ذره بین را همراهی نمایید.

رسانه چیکاو - شبکه اجتماعی نزدیکا (Nazdika)؛ برنامه ای برای جایگزینی اینستاگرام

رسانه چیکاو – شبکه های اجتماعی این روزها به بخش جدانشدنی زندگی ما تبدیل شده است. هر کدام از این شبکه های اجتماعی از ویژگی های خاصی برخوردارند که باعث شده تا هر کدام از ما اط طیفی از این شبکه های اجتماعی استفاده کنیم. در این مطلب نیز قصد داریم تا یکی از اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی پر مخاطب ایرانی را به شما معرفی کنیم که از ویژگی های خاصی برخوردار است. با معرفی و نقد و بررسی برنامه نزدیکا همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi