پیام‌رسان چتزی

پیام‌رسان چتزی

نسخه ۵.۸.۸
۲۰
هزار
نصب فعال
پیام‌رسان‌ها
دسته
۲۷
مگابایت
حجم

چت‌زی یک پیام‌رسان و شبکه اجتماعی ایرانی است با کانال هایی که مدام بروزرسانی میشوند و بات هایی که امکانات زیادی را در اختیار شما قرار میدهند.

سعی ما این بوده است که بتوانیم یک نسخه بومی شده قابل استفاده از بهترین پیام رسان خارجی ارائه دهیم هرچند فاصله ما با این ابر پیام رسان خارجی بسیار زیاد است اما سعی داریم هر روز این فاصله را کمتر کنیم.

طراحی ساده و آشنایی که چتزی دارد به شما کمک میکند خیلی سریع با محیط آن ارتباط برقرار کنید و لذت ببرید.

بدلیل اینکه سرورهای این پیام رسان در ایران قرار دارد سرعت بالاتری نسبت به پیام‌رسان های خارجی دارد و همچنین تعرفه اینترنت آن ارزانتر محاسبه میشود.

  • امکانات جاری:  در این نسخه چتزی مهمترین امکانات که نیاز دارید پیاده سازی شده است مثل: چت دو نفره، کانال ، سوپر گروه ، استیکر ، ارسال ویدئو و موزیک ، سکرت چت و  بات !.
    تماس صوتی نیز در حال پیاده سازی است و از نسخه های بعدی قابل استفاده است.

  • امنیت و حفظ حریم شخصی:  رمزنگاری و امنیت این مسنجر بر اساس MTProto  هرچند به هیچ وجه  در حال حاضر ادعای امنیت پیام رسان های درجه یک دنیا را نداریم!  چتزی کاملا مستقل است و متعهد به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربرانش است.
  • برفراز ابرها : چتزی علاوه بر نسخه اندروید نسخه های تحت وب، ویندوزی و iOS نیز دارد و اطلاعات و فایل های شما از هر پلتفرمی در دسترستان خواهد بود.

  • چت امن و  حذف پیام های شخصی :  اگر پیامی را در چت شخصی پاک کنید بطور کلی از دیتابیس ما نیز حذف میشود و هیچ ردی از آن برجای نمی ماند. همچنین امکان چت امن(Secret Chat) نیز در چتزی وجود دارد.

  • امکانات بومی : در حال حاضر سعی داریم چتزی را توسعه دهیم تا بدون مشکل امکانات پایه یک پیام رسان را ارائه دهد اما در ادامه قصد داریم امکانات بومی مخصوص کسب و کارهای ایرانی مثل پرداخت درون برنامه ای به آن بیافزاییم.


** چتزی پوسته تلگرام نیست بلکه یک پیام رسان مستقل بومی است در نتیجه برای چت با دوستانتان باید آنها نیز چتزی را نصب کرده باشند **


logo-enamad logo-samandehi