کنکور قبولم پلاس

کنکور قبولم پلاس

نسخه ۱.۰.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

به نام خداوندی که نور آسمان ها و زمین است
با سلام , توجه داشته باشید که این روش ها حداقل 40% شانس قبولی شما را افزایش می دهند اما فراموش نکنید که زمانی نتیجه می دهند که در کنار معلومات خود شخص به کار گرفته شود و نمی توان صرفا جای مطالعه از آن استفاده کرد پس اول مطالعه و سپس تمرین مباحث.

در این برنامه ما به اموزش نکات مهمی میپردازیم که موفقیت شما را در آزمون های تستی :کنکور سراسری(کاردانی به کارشناسی)(کارشناسی ارشد)(دکترا)
از هر گروه علمی (ریاضی/تجربی/ انسانی و ...) در کمترین زمان حداقل 40% افزایش خواهد داد .

دراین برنامه متد های تست زنی معرفی شده است و هر متد به صورت کلی و جامع اموزش داده شده است سعی کردیم به زبان ساده به آموزش بپردازیم زیرا این روش خود باعث فهم ودرک هرچه بیشتر خواننده میشود .
توجه داشته باشید که روش ها به تنهایی باعث موفقیت شما در آزمون ها نمیشود این روش ها موفقیت شما را 40% افزایش میدهند به شرط این که شما آن را در کنار علمی که بدست آورده اید استفاده کنید.

برای نتیجه گرفتن خواهش میکنم که روش هارا تا انتها مطالعه کنید و سپس به صورت آزمایشی چندین بار آموزش هارا اجرا کرده و نتیجه را با چشم خود ببینید.


این نسخه از برنامه همانطور که از نامش پیداست نسخه تکمیل شده کنکور قبولم میباشد و در صورت استقبال کاربران آپدیت های بعدی با ویژگی های درخواست شده ارئه میگردد.

این برنامه به قیمت رایگان منتشر کردیم درصورت تمایل با نظرات خود مارا دلگرم کنید.

logo-enamad logo-samandehi