تفسیر نور (استاد محسن قرائتی)

تفسیر نور (استاد محسن قرائتی)

نسخهٔ ۱.۳
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ دی ۱۳۹۶
تفسیر نور (استاد محسن قرائتی)

تفسیر نور (استاد محسن قرائتی)

مرکز فرهنگی درسهایی از قرآن
نسخهٔ ۱.۳
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی مذهبی
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ دی ۱۳۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

 تفسیر نور حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی سال‌هاست که مورد استقبال علاقه‌مندان به علوم قرآن و تفسیر قرار گرفته است و این اثر گرانقدر بارها و بارها تجدید چاپ شده است. آنچه که جایش خالی بود و بسیار تقاضا می‌شد، خلاصه تفسیر 10 جلدی در یک جلد همراه با متن قرآن و ترجمه بود.


در سال 95 قرآن کریم با ترجمه و تفسیری از حجت‌الاسلام محسن قرائتی در قالب یک جلد منتشر شد.


ترجمه و تفسیر این قرآن به مدت سه سال به طول انجامید، چرا که نکات آن باید گزینش می‌شد؛ بنابراین مجدد بازنویسی و روان‌تر شد.


این کتاب، نیمی از آن، قرآن و ترجمه و نیم دیگرش حدود 25000 نکات و پیام‌هایی است که از تفسیر نور انتخاب شده است و می‌توان گفت که این کار چکیده تفسیر نور است.


از آنجا که همه مردم نه حوصله و فرصت خواندن یک دور تفسیر دارند و بسیاری از مردم توان تهیه یک دور تفسیر دارند، (با آنکه سعی شد قیمت دوره تفسیر ارزان باشد) و از آنجایی که نباید افراد کم حوصله از معارف قرآن محروم باشند، این ترجمه و خلاصه تفسیر به انجام رسید.


به دلیل روان بودن و شیوایی قلم حجت‌الاسلام قرائتی، این اثر در مدت کوتاهی به چاپ هشتم رسید.


از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد آن نوع کاغذ و شکل رونمایی آن است. نوع کاغذ نازک و سبک در نظر گرفته شده است به شکلی که بتوان به سادگی از آن استفاده کرد.


با توجه به تقاضای بسیار زیاد مخاطبان و علاقه‌مندان در فضای مجازی، مؤسسه فرهنگی درس‌هایی از قرآن با تعامل و همکاری مؤسسه موج همراه نور، اقدام به تولید و عرضه این کتاب به صورت نرم افزار اندروید نموده است.


از ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به، ترجمه قرآن استاد محسن قرائتی، ارائه متن تفسیر کامل و مختصر نور، تفسیر گویای استاد محسن قرائتی، قابلیت جست‌وجوی پیشرفته، دسترسی مستقیم به صوت تفسیر، ارتباط با کانال تصویری آپارات و... اشاره کرد.

نظرات کاربران - ۳۴۵ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
میرزائی
میرزائی
۱۳۹۸/۰۲/۰۸
آثار استاد هدایتگراست.من و خانواده ام از فرقه یارستان بودیم.با راهنمایی این عزیز اول من وبعدخانواده هدایت شدیم.شکروالحمدلله.
ریحانه
ریحانه
۱۳۹۷/۰۲/۲۳
خیلی عالی تفسیر روان و ساده
علے توکلے
علے توکلے
۱۳۹۷/۰۶/۲۱
بسم الله الرحمن الرحیم.بسیار عالی است دانلود کنید،گوش کنید، تا به خدا نزدیک تر شوید