مربی همراه

مربی همراه

نسخه ۰.۱.۲
<۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

مطمئنا شما هم از هزینه های بالای مربی های خصوصی و برنامه های ورزشی آگاه هستید اما دیگر نگران نباشید. چرا که برای اولین بار مفتخریم اعلام کنیم این برنامه با کمترین هزینه قابل تصور مربی خصوصی شما خواهد بود. این اپلیکیشن از یک برنامه بدنسازی کامل برای تمامی اندام های بدن تشکیل شده است تا شما بتوانید در مدت فقط و فقط 3 ماه به بدن رویایی خود دست پیدا کنید. تمامی حرکات موجود در برنامه توسط تصاویر 3 بعدی و آناتومی بدن انسان و همچنین به صورت ویدئویی آموزش داده شده و در این تصاویر 3 بعدی اعضلات هدف و در حال تقویت در هر حرکت به رنگ قرمز مشخص شده است.



این برنامه ورزشی به صورت حرفه‌ای و علمی توسط بهترین مربیان رشته بدنسازی تنظیم شده است و به صورتی طراحی شده است که وسایل مورد نیاز آن حتی در یک باشگاه تناسب اندام سطح پایین نیز موجود باشد.



علاقه‌مندان دیگر رشته های ورزشی مانند فوتبال نیز میتوانند تنها از تمرینات پایین تنه برنامه استفاده کنند.



این اپلیکیشن تنها شامل برنامه بدنسازی نمیباشد بلکه تمامی نکات بدنسازی و بهترین مکمل های ورزشی را نیز به شما آموزش خواهد داد که هر بدنساز مبتدی یا حرفه ای باید آنها را بداند.



70 درصد بدنسازی انجام حرکات آن و 30 درصد آن تغذیه و برنامه غذایی مناسب می باشد که ما در این اپلیکیشن بهترین مواد غذایی برای رشد عضلات و تناسب اندام را برای شما آماده کردیم.



حتما شما هم با رابطه بدنسازی و آهنگ ورزشی آشنا هستید، این اپ شامل بهترین موسیقی های انگیزشی و خارجی مجاز مخصوص بدنسازی می باشد و قابلیت دانلود آهنگ دلخواه شما را فقط با یک کلیک دارد.



و در آخر یکی از بهترین بخش های این اپ که مربی همراه می باشد. شما می‌توانید تمامی سوالات خود را در مورد بدنسازی از آقای مربی بپرسید، آقای مربی همیشه آمادست تا به سوالات شما پاسخ بده. 

  • دارای مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال کشور

  • محتوای برنامه اختصاصی و برای گروه هدایت کنندگان محفوظ است

logo-enamad logo-samandehi