بهینه ساز برش ماتریس

بهینه ساز برش ماتریس

نسخه ۲.۱۰.۲
۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم


برنامه پیشرو جهت ثبت و نگهداری ابعاد و تعداد برش ها در کارهای مختلف از جمله آلومینیوم کاری، درب و پنجره سازی و ... طراحی شده است که میتوانید برای هر مجموعه از برش ها و یا هر قسمت از کار و یا حتی هر پروژه ای که در دست اجرا دارید اطلاعات و نام منحصر به فرد تعریف نمایید تا برای دسترسی های آینده آسوده تر باشید.

علاوه بر عملیات انبار داری و مدیریت پروژه ای که برای شما فراهم مینماید. شما میتوانید لیست برش خود را نیز بهینه سازی نمایید تا بهترین روش انجام برش را به شما نمایش دهد.همچنین میتوانید لیستی از موجودی خود نیز تعریف نمایید. و در زمان بهینه سازی امکان انتخاب این وجود دارد که شما بهینه سازی را بر اساس موجودی خود انجام دهید یا بر اساس اندازه استاندارد تعریف شده توسط خودتان انجام گیرد. در صورتی که بهینه سازی را بر اساس موجودی ها انجام دهید، پس از بهینه سازی موجودی ها به صورت اتوماتیک به روز می شوند.
امکان بازگشت یک مرحله به عقب در موجودی ها وجود دارد تا اگر عملیاتی به اشتباه انجام دادید بتوانید موجودی را به حالت قبل بازگردانید و وضعیت اصلاح گردد.

همچنین این برنامه قابلیت اتصال و ارتباط با دستگاه خط کش (متر) دیجیتال شرکت ماتریس را نیز داراست. به این نحو که شما میتوانید ابعاد برش مورد نظر خود را با ارتباط با دستگاه متر دیجیتال به دستگاه ارسال نمایید و سپس ادامه عملیات برش و ورود ابعاد و تعداد آن به دستگاه متر دیجیتال خودکار صورت میپذیرد و اپراتور دستگاه اره تنها کافیست که قطعه مورد نظر را درجای مخصوص برش قرار دهد و هیچ نیازی به وارد کردن اندازه های جدید توسط کاربر نمی باشد.

و بسیاری ویژگی های دیگری که در حین کار با برنامه به مفید بودن آنها پی خواهید برد.logo-enamad logo-samandehi