فروشگاه اینترنتی سازابزار

فروشگاه اینترنتی سازابزار

نسخه ۲۰۵
۱
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

مبارک باشد اغاز یک دوستی  

سازابزار اولین فروشگاه اینترنتی  تخصصی ابزار آلات و لوازم جانبی کلیه هنر های چوبی و نجاری میباشد .

شما میتوانید در این فروشگاه تمامی لوازم و ابزار الات و دستگاههای  مورد نیاز خود در کلیه هنر های چوبی از قبیل ساز سازی ، خراطی ، منبت کاری ، پیکره تراشی ، معرقکاری ، و خود نجاری  ببینید و بصورت آنلاین خریداری نمایید . 

از انجایی که استفاده از اینترنت  امروزه بیشتر با استفاده از  گوشی های هوشمند صورت میگیرد این اپلیکیشن راه اندازی شده تا مشتریان عزیز با سهولت بیشتری اقدام به سفارش کالای مورد نظر خود کنند .

انواع دستگاههای خراطی و ابزار های خراطی ، انواع ابزار و تجهیزات مخصوص ساز سازی ، انواع تجهیزات کارگاهی از قبیل میز کار -ابزار برشی - ابزار اندازه گیری و ... انواع اره های مخصوص کار با چوب ، انواع رنده های دستی ،انواع مغار و چوبسابهای مختلف ف انواع گیره ها و تنگهای مخصوصو چوب و درود گری ، انواع چسبهای اوریجینال چوب و دهها مورد دیگر مرتبط با فعالیتهای چوبی را میتوانید در این فروشگاه بیابید و براحتی سفارش دهید . 

چنانچه شما بازدید کننده محترم در هر یک از رشته های چوبی فعالیت نصب این اپلیکیشن را به شما پیشنهاد میکنیم .   

این برنامه شامل تمامی امکانات موجود در سایت میباشد و از هر نظر مراجعه شما به وبسایت سازابزار را برطرف میسازد . شما با نصب این برنامه میتوانید بیش از 1000 محصول مرتبط با فعالیتهای چوبی را در جیب خود داشته و در هر ساعت از شبانه روز در صورت لزوم اقدام به سفارش نمایید . 

کلیه سفارشات از طریق امنترین و مطمئن ترین روشهای ارسال مانند شرکت پست - شرکت تیباکس و ... برای شما ارسال میشود . 

logo-enamad logo-samandehi