آخرین راه(معمایی و ترسناک)

آخرین راه(معمایی و ترسناک)

+۵۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۸۷
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

آخرین راه، نجات یا فرار

بازی آخرین راه ماجرای فردیست که برادر خود را بعد از مدت ها که به دلایل نامعلومی ناپدید شده بود پیدا می کند اما به واقعیتی باور نکردنی روبرو می شود. برادر او به ویروسی بسیار خطرناک مبتلا شده و قصد گرفتن جان او را دارد. در این موقعیت هم باید از برادر خود بگریزد و هم راهی را برای فرار از این موقعیت خطرناک که افراد دیگری هم غیر از برادرش دچار ویروس شده اند پیدا کند. آخرین راه یک بازی معمایی و ترسناک است که به صورت اول شخص عرضه شده و سعی می کند شما را درگیر معماهای سخت و گاها پیچیده کند.

نقد و بررسی بازی آخرین راه؛ بقا یا فنا، به یک انتخاب بستگی دارد

اولین چیزی که در بازی آخرین راه نظر ما را جلب کرد، حجم نسبتا زیاد بازی بود و اگر تریلر فوق العاده بازی را ندیده بودیم شاید اصلا به سراغ نقد "آخرین راه" نمی‌رفتیم. اما بعد از تجربه آن دیدگاهمان کلا تغییر کرد و بحث حجم کاملا در بین نکات مثبت این بازی محو شد. پس از نصب و شروع بازی، یک انیمیشن (داستان بازی) برای شما به نمایش در می‌آید و تلاش برای زنده ماندن و تعامل با محیط بازی از همان جا آغاز می‌شود.

بررسی بازی موبایلی آخرین راه | ترس در کوتاه‌ترین زمان ممکن

بازی آخرین راه در سبک بقا، ماجرایی و معمایی است و زاویه دوربین اول شخص دارد. ترس، محور محصول است و تمام خصوصیات دیگرش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. آنچه از تجربه‌ی این بازی مشخص شد، این است که سازنده برای محصولش زحمت کشیده، وقت گذاشته و با دلسوزی کارش را انجام داده و در وحله‌ی اول برای تولیدش احترام و ارزش قائل شده و این مسئله به وضوح قابل درک است.

بررسی بازی آخرین راه: نجات برادری که برادر نیست

گیم‌پلی بازی خوش‌ساخت است. نحوه راه رفتن کاراکتر مثل راه رفتن‌های واقعی است. دوربین بازی در حالت اول شخص قرار دارد؛ که این حالت دوربین باعث ایجاد ترس بیشتر در شما می‌شود. تنها خرده‌ای که می‌توان از گیم‌پلی بازی گرفت، نداشتن توانایی دویدن است. این مسئله تنها عیب آشکار گیم‌پلی بازی است. بازی‌ساز می‌توانست با قرار دادن توانایی دویدن در بازی و در کنار این مورد، قرار دادن حالت استقامت(stamina) لذت گیم‌پلی بازی را دو چندان کند. بازی موبایلی آخرین راه بازی انقلابی در بخش بازی‌های موبایلی است. بازی نقص‌هایی دارد؛ ولی این نقص‌ها باطن بازی را از بین نمی‌برد و می‌شود با آن کنار آمد. وقتی این بازی را تجربه می‌کردم یاد بازی ترسناک Outlast افتادم که بی‌شک این مورد، علاقه من را برای ادامه بازی دوچندان کرد.


نظرات کاربران

morteza
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
من ۱روزه بازیوتموم کردم دمتون گرم خوب بود قسمت ۲شم بسازید
mhnz
۱۳۹۸/۰۴/۲۲
ببخشید میشه بهم بگید دارو باید از کجا پیدا کنم من تو اتاقه F17هستم دارو رو پیدا نمیکنم اینم هی میمیره😑
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
عالیههههههههههههههههههه خیلی عالیه لطفاً بگید که سری دوم رو کی می‌سازید لطفاً هرچه سریعتر بسازید ممنون حتما دانلود کنین عالیه😊😊😊😊
پرسپولیس
۱۳۹۹/۰۴/۲۸
سلام من آخر بازی هستم وقتی میخوام برم به سمت اتاق کنترل برادرش از پشت میاد با تبر می تن‌تن باید چی کار کنم که بکشمش لطفا آقای سازنده کمک کن؟
مهدی
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
وقتی دارو بیهوشی بر میداری آدمه بیدارم میشه چکار باید کنم
سحر
۱۳۹۸/۰۵/۱۰
خیییییییلی عالییییی فقط ادامشو چطور دریافت کنیم؟؟؟💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫خواهش میکنم قسمت بعد
ali
۱۳۹۸/۰۴/۰۹
بازی عالیه
yashar
۱۳۹۹/۰۵/۱۸
۱۰ بار به این برنامه نظر دادم ولی اصلا منتشر نمیشه
علی
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
عالی بود من راحت رفتمش خیلی هیجان انگیز وترسناک بود اگر می‌شود قسمت دوم را ترسناک تر تر درست کنید خیلی باحالمیشه
زهرا
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
سلام من چجوری باید ازدست برادرش نجات پیداکنم.همه دراقفله یکی کمک کنه خواهشا
بازی خوبی بود و ترسناک
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
بازی خوبی بود و ترسناک پنج تا ستاره کمه این هم بقیه ستاره ها⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
حمید
۱۳۹۸/۰۴/۲۶
بیهوشی رو برداشتم فقط برادر میاد منو میکشه چکار کنم
مریم نصرتی
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
سلام بچه ها وقتی امپول بیهوشی و برمیداری زامبی به هوش میاد اونو چطوری باید بکشی من رمز و میزنم در باز میشه اما زامبی و نمیتونم بکشم میسوزم