آخرین راه(معمایی و ترسناک)

آخرین راه(معمایی و ترسناک)

نسخه ۲.۱
هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۸۷
مگابایت
حجم

توجه: این بازی با توجه به کیفیت بالای آن کاملا بهینه میباشد و روی گوشی های با رم یک گیگ هم به راحتی قابل اجراست. ولی برای تجربه بهتر پیشنهاد میشود از موبایل های با رم 2 گیگ به بالا استفاده شود.


هشدار:بازی اخرین راه دارای صحنه های خشن میباشد و ممکن است برای افراد زیر 18 سال مناسب نباشد.


" بازی اخرین راه ماجرای فردی است که برادر خود را برای مدت زیادی و به دلایل نامعلومی ناپدید شده بود، پیدا میکند اما با انچه که خارج از تصور خود می دید رو به رو شد و برای نجات از این مخمصه باید دست به هر کاری بزند اما ایا حاضر است از برادرش بگذرد؟ "


در اخرین راه باید سعی کنید از دست برادر خود که مبتلا به ویروسی خطرناک و به دنبال کشتن شماست فرار کنید ، البته اینکار به هیچ وجه آسان نخواهد بود.در این مسیر بجز برادرتان افراد دیگری که به این ویروس مبتلا هستند ، مانع رسیدن شما به هدفتان میشوند.


اخرین راه یک بازی با تم ترسناک و معماییست و بصورت اول شخص روایت میشود.بازی دارای معماهای زیاد و نسبتا سختیست که برای حل کردن انها نیاز به ایتم هایی دارید که با جست وجو کردن در محیط بازی میتوانید به انها دست پیدا کنید.


بازی بر روی انواع گوشی های اندرویدی تست شده و به راحتی اجرا میشود.


در صورت کند اجرا شدن بازی میتوانید کیفیت بازی را از طریق گزینه تنظیمات در منوی بازی تغییر دهید.

ویژگی های بازی:

  • گرافیک بسیار بالا و بهینه بر روی موبایل
  • موسیقی های  مناسب با محیط بازی
  •  جلوه‌های ویژه صوتی هیجان انگیز
  • کنترل ساده و روان در محیط بازی
  • داستان جذاب و درگیر کننده
  • معما ها و چالش های زیاد


در صورت بروز مشکلات احتمالی ، از طریق راه های ارتباطی زیر اماده حل مشکل شما هستیم.


اینستاگرام:marlikgames

ایمیل:marlikgamesstudio@gmail.com

وبلاگ:marlikgames.blog.ir

تلگرام:marlik_games


کلمات کلیدی: ترسناک، معمایی، اخرین راه ، بازی اخرین راه

در رسانه‌ها

آخرین راه، نجات یا فرار

بازی آخرین راه ماجرای فردیست که برادر خود را بعد از مدت ها که به دلایل نامعلومی ناپدید شده بود پیدا می کند اما به واقعیتی باور نکردنی روبرو می شود. برادر او به ویروسی بسیار خطرناک مبتلا شده و قصد گرفتن جان او را دارد. در این موقعیت هم باید از برادر خود بگریزد و هم راهی را برای فرار از این موقعیت خطرناک که افراد دیگری هم غیر از برادرش دچار ویروس شده اند پیدا کند. آخرین راه یک بازی معمایی و ترسناک است که به صورت اول شخص عرضه شده و سعی می کند شما را درگیر معماهای سخت و گاها پیچیده کند.

نقد و بررسی بازی آخرین راه؛ بقا یا فنا، به یک انتخاب بستگی دارد

اولین چیزی که در بازی آخرین راه نظر ما را جلب کرد، حجم نسبتا زیاد بازی بود و اگر تریلر فوق العاده بازی را ندیده بودیم شاید اصلا به سراغ نقد "آخرین راه" نمی‌رفتیم. اما بعد از تجربه آن دیدگاهمان کلا تغییر کرد و بحث حجم کاملا در بین نکات مثبت این بازی محو شد. پس از نصب و شروع بازی، یک انیمیشن (داستان بازی) برای شما به نمایش در می‌آید و تلاش برای زنده ماندن و تعامل با محیط بازی از همان جا آغاز می‌شود.

logo-enamad logo-samandehi