The Last Way
+500
Active installs
Action
Category
187
MB
Size

In Media

آخرین راه، نجات یا فرار

بازی آخرین راه ماجرای فردیست که برادر خود را بعد از مدت ها که به دلایل نامعلومی ناپدید شده بود پیدا می کند اما به واقعیتی باور نکردنی روبرو می شود. برادر او به ویروسی بسیار خطرناک مبتلا شده و قصد گرفتن جان او را دارد. در این موقعیت هم باید از برادر خود بگریزد و هم راهی را برای فرار از این موقعیت خطرناک که افراد دیگری هم غیر از برادرش دچار ویروس شده اند پیدا کند. آخرین راه یک بازی معمایی و ترسناک است که به صورت اول شخص عرضه شده و سعی می کند شما را درگیر معماهای سخت و گاها پیچیده کند.

نقد و بررسی بازی آخرین راه؛ بقا یا فنا، به یک انتخاب بستگی دارد

اولین چیزی که در بازی آخرین راه نظر ما را جلب کرد، حجم نسبتا زیاد بازی بود و اگر تریلر فوق العاده بازی را ندیده بودیم شاید اصلا به سراغ نقد "آخرین راه" نمی‌رفتیم. اما بعد از تجربه آن دیدگاهمان کلا تغییر کرد و بحث حجم کاملا در بین نکات مثبت این بازی محو شد. پس از نصب و شروع بازی، یک انیمیشن (داستان بازی) برای شما به نمایش در می‌آید و تلاش برای زنده ماندن و تعامل با محیط بازی از همان جا آغاز می‌شود.

بررسی بازی موبایلی آخرین راه | ترس در کوتاه‌ترین زمان ممکن

بازی آخرین راه در سبک بقا، ماجرایی و معمایی است و زاویه دوربین اول شخص دارد. ترس، محور محصول است و تمام خصوصیات دیگرش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. آنچه از تجربه‌ی این بازی مشخص شد، این است که سازنده برای محصولش زحمت کشیده، وقت گذاشته و با دلسوزی کارش را انجام داده و در وحله‌ی اول برای تولیدش احترام و ارزش قائل شده و این مسئله به وضوح قابل درک است.

logo-enamad logo-samandehi