B612

B612

نسخه ۹.۸.۸
۱
میلیون
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۹۰
مگابایت
حجم

بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا!

با استفاده از تنظیمات منحصربه‌فرد این برنامه، عکس‌های فی خود را یش کنید.

با استفاده از استیکرها و ها حالات ی خود را تشریح کنید و به تصاویر پس‌زمینهٔ خسته‌کننده، جانی دوباره ببخشید.

لحظات به یادماندنی زندگی خود را به به شکل ثبت و ضبط کنید.

ویژگی‌ها:

- ابزار یش عکس حرفه‌ای

- های متنوع

- استیکرهای جذاب

- و...

در رسانه‌ها

ثبت خلاقانه ترین سلفی ها با B612

کمپانی لاین که در کنار اپلیکیشن ارتباطی، به خاطر اپ های جانبی متعدد خود شهرت دارد، پس از LINE Camera دوباره به سراغ سوژه عکاسی رفته و B612 را تنها با هدف ثبت و ویرایش عکس های سلفی منتشر کرده است. با اپلیکیشن عکاسی جدید لاین می توانید به غیر از ثبت و ویرایش عکس های سلفی، از آنها کلاژ بسازید و حتی سلفی های ویدئویی بگیرید.

معرفی برنامه B612 : ثبت و ویرایش عکس های سلفی

امروزه شاهد افزایش تعداد اپلیکیشن‌ های عرضه شده در زمینه عکاسی هستیم چرا که اکثر کاربران دستگاه‌های هوشمند از این نوع اپلیکیشن ها به منظور ویرایش و اعمال فیلترهای متنوع به تصاویر خود استفاده می‌کنند. در حال حاضر اپلیکیشن B612 جزو یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن ها در زمینه عکاسی به حساب می‌آید. اپلیکیشن B612 به صورت اختصاصی به منظور ویرایش عکس ‌های سلفی طراحی شده و کاربران می‌توانند با استفاده از فیلترهای متنوع این اپلیکیشن، جذابیت‌های عکس‌ های سلفی خود را چندین برابر کنند.

سلفی‌شو! - B612 زیر ذره بین

با باز شدن راه اسمارت‌فون‌ها به زندگی مردم، اوقات و روزگارشان دست‌خوش تغییرات شگفت‌انگیزی شده است. یکی از این تغییرات روی آوردن مردم به عکس‌های سلفی است که ظاهرا این روزها به تکنیک محبوب عکس برداری تفننی تبدیل شده است. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های اسمارت‌فون‌ها هم دوربین عکاسی و فیلم‌برداری است که در گوشی‌های جدید با کیفیت‌های بسیار بالایی در اختیار علاقه‌مندان به هنر عکاسی قرار گرفته است. علاوه بر این نرم‌افزارهایی هم به کمک کاربران آمده تا بتوانند عکس‌های حرفه‌ای‌تر بگیرند. یکی از بهترینِ آن‌ها، اپلیکیشن b612 است. b612 تجربه عکاسی حرفه‌ای را به شما هدیه می‌دهد. با استفاده از آن می‌توانید سلفی‌های بامزه بگیرید و افکت‌های متنوع به کار ببرید. در ادامه ذره بین را همراهی نمایید تا به بررسی تخصصی b612 بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi