BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera

BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera

نسخه ۷.۲.۰۰۰
میلیون
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۹۵
مگابایت
حجم

با استفاده از فیلترهای انیمهٔ موجود در این برنامه عکس‌های خود و دوستانتان را تغییر دهید.

با قاب‌ها و فیلترهای منحصربه‌فرد، خلاقیت خود را به چالش بکشید.

ساده‌ترین روش برای خلق عکس‌ها و فیلم‌های زیبا !

با این برنامه شما‌ می‌توانید خطوط چهره، رنگ چشم و... را تغییر دهید.

ویژگی‌ها:

- فیلترهای متنوع

- امکان ویرایش حرفه‌ای عکس

- امکان به اشتراک‌گذاری

- امکان روتوش عکس به صورت لایو

- و...

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن Beauty Plus: کارخانه سلفی‌ سازی!

فرض کنید که یک سلفی از خود یا با دوستان‌‌تان گرفته‌اید٬ اما حس می‌کنید که یک چیزی کم دارد. چیزی خاص و متفاوت. کمی جادو. کمی Blur. کمی خیال! اما وقتی که عکس را می‌بینید٬ هیچ‌کدام از این موارد را مشاهده نمی‌کنید و درمی‌یابید که تنها یک تصویر خشک‌ و خالی گرفته‌اید. آخر باید چکار کرد؟ این‌طوری‌که عکس‌ها را نمی‌توان حتی نگاه کرد؟ باید یک جادو و جنبلی رویش انجام شود؟ اما چگونه؟

BeautyPlus ، اپلیکیشن جاودگر سلفی‌ها

BeautyPlus اپلیکیشن ویرایش عکسی است که با تصاویر شما جادو می‌کند. تمرکز اصلی این اپلیکیشن عکاسی روتوش و فیلترگذاری روی سلفی هاست. اما در این اپ شما فیلترهای واقعیت افزوده را نیز می یابید. اپلیکیشن BeautyPlus در صفحه اول خود دو گزینه اصلی دارد،گزینه اول دکمه دوربین برای عکاسی در لحظه است و گزینه دوم Photo Editor می باشد. زمانی که شما روی دکمه دوربین کلیک می‌کنید پس از چند ثانیه دوربین سلفی شما باز شده و از همان اول تصویر روتوش و آرایش شده شما به صورت اتوماتیک قابل دیدن است. کافیست روی دکمه رکورد کلیک کنید و سلفی جادویی خود را ذخیره کنید. البته این همه جریان نیست و شما می توانید تمامی آپشن‌های عکستان را تغییر دهید و فقط مجبور به استفاده از مود اتوماتیک نیستید.

رسانه چیکاو | با برنامه بیوتی پلاس – BeautyPlus بهترین سلفی را ثبت کن

رسانه چیکاو – گوشی های هوشمند این روزها جایگاه بسیاری از وسایل را از آن خود کرده اند. با توسعه لنز های دوربین سلفی و اصلی اسمارت فون ها، عکاسی بسیار آسانتر از قبل شده است. پیشرفت اپلیکیشن ها نیز توانسته به خوبی در زمینه های مختلف نفوذ کند و امروزه برنامه هایی ارائه شود تا بتوان تنها با نصب یکی از آنها به عکس های جادویی را ثبت کرد. در این مطلب قصد داریم تا برنامه ای را به شما معرفی کنیم که ویژگی های منحصر به فرد زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. با معرفی برنامه BeautyPlus همراه رسانه چیکاو باشد.

logo-enamad logo-samandehi