پشتیبان مخاطب

پشتیبان مخاطب

نسخه ۱.۰
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶۸۶
کیلوبایت
حجم

ایــــده ای جدید در پشتیبان گیری مطمئن از مخاطبین و انتقال آنها به هر دستگاهی در هر زمانی که شما بخواهید!نرم افزار مخاطب یک نرم افزار بسیار کاربردی با ایده ای نو هستش.
همه دوست داریم از مخاطبان گوشیمون پشتیبان گیری کنیم و همیشه داشته باشیمش تا اگه گوشیمون رو عوض کردیم یا به هر دلیل حتی گوشیمون خراب و غیر قابل استفاده شده و یا اطلاعاتش به هردلیلی پاک شد،مخاطبینمون رو از دست ندیم.بخاطر همین نرم افزار "مخاطب" در اختیار شماست...

نرم افزار مخاطب با یک روش مناسب مخاطبینتون رو همیشه برای شما آماده نگه میداره!

توضیح ایده و عملکرد نرم افزار:

ابتدا نرم افزار از تمامی مخاطبینتون یک فایل پشتیبان تهیه میکنه.ویژگی بزرگ این نرم افزار اینه که از همه ی مخاطبین فقط یک فایل تهیه میکنه و مثل اکثر نرم افزارهای دیگه در این زمینه،برای هر مخاطب جداگونه فایل پشتیبانی نمیگیره.همچنین حجم فایلی که تهیه میکن فوق العاده کمه.یعنی یک فایل کم حجم که همه ی مخاطبینتون داخلش ذخیره شدن.
سپس این فایل مخصوص رو داخل حافظه دستگاه ذخیره میکنه
در مرحله دوم نرم افزار فایل ذخیره شده رو برای ارسال توسط ایمیل آماده میکنه.سپس به ایمیل شخصیتون ارسال کنید.

بنابراین از این پس یک پشتیبان مخصوص و کم حجم از تمامی مخاطبینتون همیشه همراه شماست.هروقت گوشیتون رو عوض کردید و یا اطلاعاتتون پاک شد و یا خواستید به گوشی دیگه ای مخاطبینتون رو ارسال کنید از ایمیل پشتیبان گیری شده استفاده کنید.تنها کافیه فایل پیوست رو دانلود کنید و داخل گوشی اجرا کنید.تنها با یک لمس تمامی مخاطبینتون در لیست مخاطبین ذخیره میشن.

ویژگی های دیگر:
-میتونید از فایل پشتیبان گیری شده به صورت جداگانه(ذخیره شده در حافظه دستگاه) استفاده کنید
-قابلیت انتقال و اجرای فایل در دستگاه های اندرویدی و غیر اندرویدی مثل آیفون و ویندوزفون و...
-پشتیبانی از بینهایت مخاطب ذخیره شده در دستگاه
-استفاده بسیار آساناین سومین نرم افزار من هستش امیدوارم خوشتون بیاد:)

logo-enamad logo-samandehi