نامه های اداری و رسمی

نامه های اداری و رسمی

نسخه ۱.۳
۱۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۲
مگابایت
حجم

کاملترین آرشیو نمونه نامه های اداری و رسمی
✔✔ شما هم به این برنامه احتیاج دارید..
✔ بیش از 350 نمونه نامه اداری پر کاربرد
✔ متن قراردادهای رسمی
✔ نامه های حقوقی
✔ و نامه های انگلیسی
با امکان کپی متن و ویرایش...


بیش از 20.000 نصب فعال و رضایت 98% کاربران
...................................
دیگر نگران تنظیم و جمله بندی نامه های رسمی و اداری خود نباشید.
...................................
کامل ترین مجموعه در موضوعات:
رزومه
درخواست
نامه های دانشجویی
بانکی
گواهی
استشهادیه محلی
اعتراض و اخطار
تقدیر و تشکر
تبریک
اعلام شکایات
نامه به مقامات
معرفی نامه
گزارشات
دعوت نامه
استعفا نامه
خداحافظی
تقدیر نامه های علمی، فرهنگی، ورزشی و...
وصیت نامه
و...
...................................
+ نمونه متن قراردادهای رسمی و حقوقی
قراردادهای املاک
قراردادهای وسایل نقلیه
قراردادهای شرکت ها
قراردادهای خدماتی و امور خانواده

با قابلیت کپی متن، ارسال، اشتراک گذاری و تهیه لیست منتخب
امکان جستجو در عناوین و متن نامه ها


...................................
برخی از نامه ها:
اصول نوشتن یک رزومه، درخواست خوابگاه دانشجویی، وام دانشحویی، تقاضای تقسیط مالیات، درخواست خرید لوازم، درخواست شرح وظایف، درخواست پرداخت اضافه کاری، درخواست تشکیل کلاس درس، نامه استعلام کار، درخواست تسهیلات، درخواست پرداخت بدهی، درخواست مرخصی، درخواست تغییر زمان برگزاری امتحانات، درخواست دسته چک، درخواست وام از بانک، تقاضای اهالی خطاب به شهرداری، درخواست نمایندگی فروش محصولات، درخواست تدریس در دانشگاه، نامه به فرمانداری، تقاضای انتقال محل خدمت، درخواست معافیت از خدمت سربازی، درخواست افزایش حقوق، خاتمه قرارداد و همکاری، نمونه نامه به اداره امور مالیاتی، رزو هتل، متن اظهارنامه، اعلام نرخ بیمه درخواستی، گزارش کلاه برداری و سرقت، انصراف از ادامه تحصیل، اعتراض به نتیجه گزینش، اعتراض به نمره، نحوه شکایت نویسی، شکایت از مامورین کنترل کنتور، تقدیر از استاد یا معلم، تقدیر و تشکر بابت همکاری، گواهی خرید جهیزیه، متن صدور عدم سابقه کیفری، گواهی پایان کار (سابقه کار)، گواهی اشتغال به کار، تقدیرنامه بازنشستگی برای همکار و رئیس، استشهادیه محلی برای گواهینامه، تعویض شناسنامه، درخواست اخذ سند ازدواج، درخواست لوله کشی فاضلاب، حل مشکل تخلف ساخت به شهرداری، خداحافظی به دلیل استعفا، نامه به فرماندار و بخشدا، متن دعوت و شرکت در جلسه، معرفی اعضا، درخواست انتقال خط تلفن، متن استعفانامه و ..
...................................
نسخه جدید: اضافه شدن قراردادهای رسمی:
وکالت خرید ماک، وکالت واگذاری سرقفلی، وکالت نامه خرید امتیاز تلفن-آب-برق-گاز، وکالت فروش ملک، وکالت تقسیم اموال مشترک، قرارداد پیش فروش آپارتمان، قرارداد مبایعه نامه های املاک، قرارداد وام مسکن، قرارداد جعاله، اجاره نامه تجاری، وکالت تعویض پلاک خودرو، وکالت خرید و فروش خوردو، قرارداد مبایعه نامه خوردو و موتور سیکلت، قرارداد اجاره به شرط تملیک، قرارداد مضاربه، قرارداد انجام خدمات، قرارداد اعطای نمایندگی، قرارداد استخدام، قرارداد توزیع اتاق بازرگانی، وکالت در طلاق، وکالت سرپرستی فرزند، وکالت پدر برای ازدواج دختر باکره، سند دریافت مهریه، وکالت انتقال و صلح مبایل، سند اقرار و گذشت در پرونده کیفری و ...


تمامی حقوق محفوظ است. نارون سافت

در رسانه‌ها

نامه‌های اداری و رسمی‌تان را خود بنویسید

در هر تخصصی که باشیم همیشه کارهای ما به ادارات و مراکزی همچون شهرداری‌ها و اماکن قضایی خواهد افتاد و هر کدام این سازمان‌ها زیرمجموعه‌هایی خواهند داشت که زبانی متفاوت با دیگر بخش‌ها دارند. پس زمان بالا و پایین کردن طبقات و رفتن از این اتاق به آن اتاق باید توجه کنیم که نامه‌نگاری و گفتن حرف‌ها به زبانی که برای آن‌ها آشنا باشد، اهمیت ویژه‌ای دارد. نامه‌های بانکی با نامه‌های قضایی متفاوتند و لحن صحبت با شهرداریها با حرف‌هایی که به مراکز اداری می‌زنیم فرق می‌کنند. شاید برای نامه‌هایی که ارزش زیادی ندارند بتوانیم خود از پس ماجرا بر بیاییم اما در نامه‌های مهم‌تر اغلب باید هزینه کنیم تا کسی وارد به ماجرا آن را برای ما بنویسد. اما خوبشختانه امروز برای هر چیزی برنامه‌ای روی موبایل ساخته شده. از آموزش آشپزی تا آموزش هنر و موسیقی. " نامه های اداری و رسمی" هم قرار است شما را برای نوشتن نامه‌هایتان یاری کند.

logo-enamad logo-samandehi