تبدیل آسان تاریخ

تبدیل آسان تاریخ

نسخه ۱.۱
۱
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶۳۰
کیلوبایت
حجم

چه کسی هست که تا به حال نیاز فوری به تبدیل تاریخ از فرمت های مختلف به هم پیدا نکرده باشد؟


تبدیل تاریخ تولد به میلادی موقع درخواست گذرنامه... فهمیدن تاریخ یک پرواز خارجی به شمسی... اطلاع از تاریخ های برگزاری یک کنفرانس خارجی... همگی نمونه ای از این مواقع است.


برنامه تبدیل آسان تاریخ یک برنامه کاربردی اندروید است که به شما کمک می کند تاریخ های به فرمت تقویم شمسی، میلادی، و قمری را به راحتی به یکدیگر تبدیل کنید. با توجه به تصاویر برنامه خواهید دید که چقدر تبدیل تاریخ از هر یک از فرمت های شمسی و قمری و میلادی به هم آسان و کاربردی است.

قابلیت ها
- پشتیبانی از سه فرمت تاریخ شمسی، میلادی، و قمری‌ (تبدیل شمسی به میلادی، شمسی به قمری، میلادی به شمسی، میلادی به قمری، قمری به شمسی و قمری به میلادی)
- ورود آسان تاریخ از طریق فیلدهای لمسی چرخشی و یا ورود مستقیم عدد
- محاسبه نتیجه تبدیل به صورت آنی به محض تغییر ورودی ها و بدون نیاز به فشردن دکمه خاصی برای محاسبه
- تغییر آسان بین نوع تبدیل (از شمسی، از میلادی، یا از قمری) از طریق تب بالای صفحه بدون از دست رفتن تاریخ وارد شده
- نمایش تاریخ تبدیل شده به هر سه فرمت شمسی، میلادی و قمری به صورت عددی و متنی
- پیروی از زبان گوشی (فارسی و انگلیسی) به طور پیش فرض. در صورتی که گوشی شما در حالت زبان فارسی تنظیم شده باشد رابط کاربر برنامه به زبان فارسی و در صورتی که گوشی شما در حالت زبان انگلیسی تنظیم شده باشد رابط کاربر برنامه به زبان انگلیسی خواهد بود
- امکان تغییر زبان رابط کاربر از طریق تنظیمات. مثلا می توانید حتی در صورتی که گوشی شما در حالت زبان انگلیسی تنظیم شده است از طریق تنظیمات برنامه رابط کاربر آن را به زبان فارسی تنظیم کنید و برعکس
 

logo-enamad logo-samandehi