دیلیت اکانت اینستاگرام(خودکار)

دیلیت اکانت اینستاگرام(خودکار)

نسخهٔ cafebazaar۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ آبان ۱۴۰۰
دیلیت اکانت اینستاگرام(خودکار)

دیلیت اکانت اینستاگرام(خودکار)

خان اپز
نسخهٔ cafebazaar۲
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۰ آبان ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به نام خدا

با این اپلیکیشن می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را به‌راحتی حذف و یا دی اکتیو کنید.

 ویژگی های برنامه

  • دیلیت اکانت اینستاگرام در کمتر از چند دقیقه بدون نیاز به سایت
  • امکان غیرفعال (دی اکتیو) کردن و یا حذف کامل اکانت
  • انجام تمام موارد مربوطه در داخل اپلیکیشن
  • رابط کاربری سریع و ساده

 

مراحل دلت اکانت و یا دی اکتیو Instagram

1- ابتدا وارد برنامه شده، دکمه ی پایین صفحه را بزنید سپس با وارد کردن اطلاعات خود، وارد شوید.

2- سپس دو گزینه برایتان نمایش داده می‌شود که می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید اکانت اینستاگرامتان را دیلیت اکانت کنید؟ و یا می‌خواهید موقتا آن را دیسیبل (Deactive) کنید.

3-با انجام مرحله بالا وارد صفحه بعد می‌شوید که باید یک دلیل برای غیرفعال‌سازی حساب و یا حذف اکانت انتخاب کنید. سپس رمز خود را در قسمت مربوطه وارد کنید.

4- در آخر بر روی دکمه ی پایین صفحه کلیک کنید تا عملیات مورد نظر با موفقیت در کمتر از چند ثانیه به راحتی انجام شود.

 

نکات:

  • برای حذف حساب اینستاگرام و یا غیرفعال سازی، باید حتما پسورد خود را به یاد داشته باشید.
  • در صورتی که با هر روشی موفق به دلیت اکانت اینستاگرام خود نشدید؛ با برنامه نویس از طریق اینستاگرام و از منوی سمت راست برنامه در ارتباط باشید.
  • چنانچه اکانت insta خود را دی اکتیو کنید، هر زمان میتوانید دوباره با لاگین کردن، و انتخاب گزینه keep account اکانت خود را مجددا فعال کنید، تا زمانی که این کار را نکنید اکانتتان غیرفعال باقی می‌ماند و کسی قادر به مشاهده پروفایل و سایر اطلاعات شما نخواهد بود.
  • توجه داشته باشید که فقط یک بار در هفته می‌توانید اکانتتان را دی اکتیو کنید.
  • چنان‌چه حساب اینستا را حذف کنید، تا 30 روز اکانتتان دی اکتیو می‌شود. اگر تا 30 روز پشیمان شدید، می‌توانید دوباره لاگین کنید و گزینه keep account را انتخاب کنید. در غیر این‌صورت اکانت شما پس از 30 روز به طور کامل حذف می‌شود. در این 30 روز پروفایل و اطلاعات شما به صورت کامل از دید همه مخفی باقی خواهد ماند.

---

 

نقد و بررسی بازار از اپلیکیشن؛ اکانت اینستای خود را سه سوته حذف کنید!

برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام، کار حذف یا غیرفعال‌سازی اکانت insta شما را در کوتاه‌ترین زمان یکسره می‌کند! گاهی اوقات برای ارتباط با دوست‌ها یا هم‌کلاسی‌هایمان اکانتی می‌سازیم، اما نیاز می‌بینیم مدتی از اکانت خود فاصله بگیریم. از آن گذشته، Instagram وقت و انرژی زیادی را از ما می‌گیرد و طبیعی است که بخواهیم به‌صورت موقت یا دائمی، از این برنامه فاصله بگیریم. اگر کنجکاو هستید بدانید که چطور می‌توانید اکانت خود را سریع‌تر از همیشه دلت یا غیرفعال کنید، همراهمان باشید.

 

برجسته‌ترین ویژگی‌ها

تا به حال شده بخواهید اکانت خود را حذف کنید، اما ندانید از کجا اقدام کنید؟ برای بسیاری از افراد، استفاده از سایت رسمی اینستا پیچیده به نظر می‌رسد. به همین دلیل ترجیح می‌دهند در فضای ساده‌تری حساب کاربری خود را غیرفعال کنند. از آن گذشته، حذف دائمی با غیرفعال کردن حساب کاربری کاملاً متفاوت است و یک اشتباه جزئی بین تشخیص آن‌ها، می‌تواند حسابتان را برای همیشه بپراند!

اینجاست که این برنامه کاربری به کمکتان می‌آید و کار را برایتان مثل آب خوردن ساده می‌کند. پس اگر می‌خواهید با دقتی عالی حساب خود را مدیریت کنید، با معرفی ۵ ویژگی این برنامه همراهمان باشید:

 

با اکانت Insta در کمتر از چند دقیقه خداحافظی کن

اگر قصد دارید حساب کاربری خود را برای همیشه پاک کنید، می‌توانید روی این برنامه هوشمند حساب کنید. در این برنامه دیگر نگران اشتباه کردن نیستید. همه چیز سر جایش قرار گرفته است و شما تنها کافی است مراحلی را که پیشِ رویتان قرار می‌گیرد، قدم به قدم دنبال کنید. این‌گونه حسابتان تنها در کمتر از چند دقیقه حذف می‌شود. همچنین مطمئن می‌شوید که اطلاعاتتان از روی برنامه کاملاً پاک می‌شود.

 

اکانت خود را به‌سادگی دی اکتیو کن

دی اکتیو کردن اکانت Instagram با حذف آن متفاوت است. گاهی دوست نداریم حساب خود را کاملاً دیلیت کنیم، بلکه می‌خواهیم تا مدتی از فضای برنامه فاصله بگیریم و وقت بیشتری را با خانواده‌مان بگذرانیم. با این برنامه به‌سادگی می‌توانید انتخاب کنید که اکانتتان را برای مدت محدودی دی اکتیو کنید یا اینکه به‌طور کلی دلیت کنید.

البته اگر گزینه حذف کامل را هم انتخاب کنید، باز تا ۳۰ روز وقت دارید که حسابتان را بازگردانید. Insta به شما این فرصت را می‌دهد تا پس از حذف اکانت، دوباره لاگین کنید و اکانتتان را بازگردانید. اگر تا ۳۰ روز پس از حذف کامل لاگین کنید، حسابتان بازمی‌گردد و اگر دیگر حساب خود را فراموش کنید، برای همیشه دیلیت می‌شود.

 

حذف یا غیرفعال‌سازی حسابت را با یک برنامه مدیریت کن

خوبیِ این برنامه دقیقاً به همین نکته است که همه کارها در یکجا و یک برنامه جمع شده است. در حقیقت نیازی نیست مرتب به این سایت و آن پیج بروید تا بتوانید اکانتتان را دی اکتیو کنید. همین که برنامه را نصب و اجرا کنید، همه کارهای مربوط به حسابتان را می‌توانید در خود برنامه انجام دهید و با خیال راحت و در آرامش، اکانت خود را غیرفعال کنید.

 

حذف خودکار اکانت را به برنامه‌ای امن بسپار

درست است که می‌خواهید اکانت خود را حذف یا غیرفعال کنید، اما بدون شک دوست ندارید اطلاعات حسابتان را به برنامه‌های ناشناس بسپارید! شاید عکس‌های خصوصی در اکانت خود داشته باشید. یا شاید هم نخواهید رمز عبورتان دست هر فردی بیفتد و از آن استفاده کند. پس کاملاً طبیعی است که نسبت به امنیت اکانتتان حساس باشید. اما خیالتان راحت باشد، زیرا خبر خوشی برایتان داریم!

با این برنامه جذاب دیگر لازم نیست نگران امنیت حساب کاربری‌تان باشید. وقتی برنامه را اجرا می‌کنید و در پروسه دی اکتیو کردن اکانت خود قرار می‌گیرید، رمز عبورتان را مستقیماً وارد سایت اصلی Insta می‌کنید. در واقع این برنامه هیچ‌گونه دسترسی به رمز عبورتان ندارد و هیچ نوع اطلاعاتی را از حسابتان برنمی‌دارد. پس اگر دغدغه حفظ حریم شخصی‌تان را دارید، می‌توانید روی این برنامه امن حساب کنید.

 

از پشتیبانی عالی برنامه لذت ببر

گاهی ممکن است هنگام اجرای برنامه به مشکلاتی برخورد کنید. مثلاً ممکن است برنامه روی گوشی‌تان به‌درستی اجرا نشود، یا اینکه ورود به حساب کاربری‌تان به‌درستی صورت نگیرد. اگر به هر دلیلی موفق نشدید از برنامه به‌خوبی استفاده کنید و حسابتان را دی اکتیو کنید، کافی است به منوی سمت راست برنامه سری بزنید و با برنامه‌نویس این اپ کاربردی درباره مشکلتان صحبت کنید.

 

لذت کار با برنامه حذف اکانت اینستا

بسیار خوب، حالا که با قابلیت‌های کم‌نظیر این برنامه کاربردی آشنا شدیم، دیگر وقت آن رسیده که درباره طرز کار برنامه و نحوه دیلیت اکانت Instagram هم صحبت کنیم. پس این شما و این هم روش آسان کار با این برنامه ساده و مفید:

 

رمز موفقیت، در سرعت و سادگی است

سادگی طراحی، کار را برای کاربران بسیار راحت می‌کند. به هر حال بی‌دلیل نیست که بسیاری از برندهای پیشرفته در ایران و جهان نیز به‌ سادگی رو آورده‌اند. این برنامه رابط کاربری ساده‌ای دارد. وارد آن که می‌شوید، مسیرتان مشخص است. گیج و سردرگم نمی‌شوید. یک‌راست می‌روید سر اصل مطلب، لاگین می‌کنید و باقی مراحل را پیش می‌برید.

 

vpnت را روشن کن

پس از اجرای این برنامه ساده و زیبا، روی دکمه Login with instagram ضربه بزنید و مراحل حذف یا دی اکتیو کردن حسابتان را آغاز کنید. اگر فیلترشکنتان روشن نباشد، پیامی روی صفحه‌تان به نمایش درمی‌آید. این پیام به شما می‌گوید که سرعت اینترنتتان پایین است یا اینکه ورود به اکانت در کشور محل سکونت شما ممکن نیست. پس ابتدا لازم است فیلترشکنتان را روشن کنید تا بتوانید باقی مراحل را نیز با موفقیت سپری کنید.

 

اکانت خود را موقتاً غیرفعال کن

پس از اینکه اطلاعاتتان را وارد کردید و به مرحله بعدی هدایت شدید، کافی است از دو گزینه‌ای که برایتان می‌آید، گزینه دیسیبل یا همان دی اکتیو کردن حسابتان را انتخاب کنید. اینجا کافی است یک دلیل برای غیرفعال کردن اکانتتان انتخاب کنید. مثلاً می‌توانید گزینه «سرم شلوغ است» را انتخاب کنید. در پایان هم رمزتان را دوباره وارد کنید، دکمه تأیید را بزنید و حسابتان را با موفقیت دی اکتیو کنید.

 

اکانت غیرفعال‌شده خود را فعال کن

اکانتتان را غیرفعال کردید، چند روزی گذشت و دلتان برای اینستا حسابی تنگ شد! چاره چیست؟ برای فعال کردن حساب دی اکتیو شده‌تان تنها کافی است دوباره در برنامه لاگین کرده و این بار گزینه keep account را انتخاب کنید. این‌گونه کل اطلاعاتتان در یک چشم به هم زدن بازمی‌گردد و می‌توانید دوباره از امکانات Insta لذت ببرید. یادتان باشد که فقط هفته‌ای یک‌بار می‌توانید اکانت خود را دیسیبل کنید. پس از این قابلیت، درست و هوشمندانه استفاده کنید.

 

از حذف دائمی اطلاعات خود لذت ببر

گاهی اوقات دیسیبل کردن اکانت برایمان کافی نیست و نیاز داریم که حتماً اطلاعات حساب خود را تمام و کمال پاک کنیم. اگر شما هم قبلاً چند باری اکانت خود را دی اکتیو کرده‌اید و نیاز به چیز بیشتری دارید، می‌توانید هنگام ورود اطلاعاتتان به برنامه، این بار به جای گزینه دیسیبل، گزینه حذف کامل اکانت را انتخاب کنید. مراحل نیز دقیقاً مانند قبل است. دلیلی برای حذف می‌آورید و رمز را وارد می‌کنید، دکمه تأیید را می‌زنید و تمام!

 

دیلیت اکانت اینستا با این برنامه بهتر است یا به‌صورت مستقیم؟

بسیاری از ما دوست داریم کارهایمان را با اپ‌های ساده و زیبا روی گوشی‌مان انجام دهیم. اگر می‌خواهید حسابتان را از طریق سایت حذف کنید، لازم است از بخش هلپ سنتر Instagram، وارد بخش مدیریت حساب‌ها و سپس حذف دائمی اکانت شوید. در آنجا لاگین می‌کنید، علتی برای حذف انتخاب می‌کنید، دوباره پسوردتان را می‌زنید، روی دکمه تأیید ضربه می‌زنید و تمام!

اما همین کارها را به‌سادگی هر چه تمام‌تر می‌توانید با برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام فارسی نیز انجام دهید. پس تا وقتی این برنامه کاربرپسند و رایگان را در اختیار دارید، چرا به خودتان زحمت بیشتری دهید و از سایت اقدام کنید؟ همه چیز را به این برنامه امن بسپارید و از سرعت عمل در انجام کارهایتان لذت ببرید.

 

دانلود برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام با کیفیت عالی از بازار

هر فردی که Instagram داشته باشد، بدون شک به یک برنامه کاربردی این‌چنینی هم نیاز دارد. زمان شروع امتحانات، وقت‌هایی که سرمان حسابی شلوغ است، یا زمانی که می‌خواهیم با خانواده‌مان بیشتر از قبل وقت بگذرانیم و کمتر درگیر حاشیه‌های دنیای مجازی شویم، فرصت خوبی است تا حساب کاربری خود را دی اکتیو کنیم و در آرامش به زندگی‌مان برسیم.

برای دانلود این برنامه کاربردی و جذاب کافی است از همین صفحه در بازار اقدام کنید. برای بروزرسانی برنامه به آخرین نسخه منتشرشده نیز تشریف بیاورید همین‌جا، قدمتان روی چشم!

 

سوالات متداول

آیا برای کار با این برنامه باید به اینترنت متصل باشم؟

بله. هنگام ورود به حساب کاربری‌تان نیز لازم است vpn را روشن کنید.

اشتباهی گزینه حذف دائمی اکانت را انتخاب کرده‌ام، چه کار کنم؟

نگران نباشید. تا ۳۰ روز فرصت دارید که دوباره با اکانتتان لاگین کنید و این بار گزینه keep account را بزنید تا کل اطلاعات حسابتان بازگردد.
 

نظرات کاربران - ۲،۹۴۴ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
zizi
zizi
۱۴۰۱/۰۹/۰۱
عالی
HasaN
HasaN
۱۴۰۰/۰۹/۱۷
عالی
محمدرضا
محمدرضا
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
برنامه خوبی است