دیلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

نسخهٔ ۵.۱ - Bazzar
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مهر ۱۴۰۲
دیلیت اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت اینستاگرام

Cafe_Sinor
نسخهٔ ۵.۱ - Bazzar
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۴ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به نام خدا


توضیحات برنامه


با این اپلیکیشن میتوانید اکانت اینستاگرام خود را به صورت کاملا ساده دیلیت کنید(البته تا یک ماه فرصت آن را دارید که اکانت خود رابرگردانید.)


✍🏻  ویژگی های برنامه

➖ امکان حذف کامل حساب خود (که البته میتوانید تا مدت 1ماه آن را برگردانید.)

➖انجام کل موارد در داخل خود اپلیکیشن بدون وارد شدن به سایت

➖رابط کاربری  بسیار ساده و سریع


✅ مراحل دیلیت اکانت کردن


1️⃣  ابتدا وارد برنامه شوید , دکمه وسط صفحه رو بزنید سپس با وارد کردن اطلاعات خود در صفحه رسمی اینستاگرام وارد شوید .

2️⃣  با انجام مرحله بالا وارد صفحه بعد می شوید که باید دوباره رمز خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و سپس در همان صفحه باید دلیلی مناسب برای حذف اکانتتان  از دلایل پیش رویتان انتخاب کنید .

3️⃣  در آخر بر روی دکمه حذف کلیک کرده ودر کمتر از چند ثانیه اکانت شما به صورت دایم حذف شده(که البته تا 1ماه فرصت دارید که اکانت خود رو با انتخاب گزینه Keep accunt)مجدد فعال کنید.


⚠️❗️ نکات برنامه:


➕  برای حذف حساب خود باید حتما رمز یا پسورد خود را به یاد داشته باشید .(در صورت فراموشی میتوانید ان را توسط ایمیلتان بگیرید .)

➕  چنان چه اکانت اینستاگرامتان را دیلیت کنید هر زمان میتوانید با لاگین شدن به (همان اکانت حذف شده )گزینه keep accunt اینستای خود را مجدد فعال کنید.تازمانی که این کار را نکنید اکانتتان غیر فعال باقی میماند و هیچ کس قادر به دیدن آن یا مشاهده پروفایلتان وسایر اطلاعات شما نخواهد بود.

➕  توجه داشته باشید که زمانی حساب اینستاگرامتان را دیلیت کردید تا 30 روز حساب دیلیت شده دی اکتیو یا (غیر فعال) می شود که اگر تا 30روز پشیمان شدید با لاگین شدن به همان حساب (حذف شده ) میتوانید ازطریق گزینه keep accunt حساب خود را مججد نگه دارید و از آن استفاده کنید .در غیر اینصورت بعد از 30 روز اکانت اینستای شما کاملا حذف خواهد شد .

➕  در برنامه از تبلیغات استفاده شده است که حجم اندکی از نت شما برای بارگذاری تبلیغات مصرف خواهد شد. و ممکن هست برای شما مزاحمتی داشته باشد.

➕  بدیل پراکندگی دستگاه‌های و نسخه‌های مختلف اندروید ممکن است برنامه در برخی دستگاه‌ها و نسخه‌ها همراه با باگ‌ها و مشکلاتی باشد.
☑️ سلب مسولیت :

اینستاگرام علامت تجاری inc ,Instagram است.

این اپلیکیشن توسط اینستاگرام ساخته نشده است و به آن وابسته نیست و توسط اینستاگرام به هیچ عنوان اداره و مدیریت نمی شود و هیچ ارتباطی با آن نداد.

نظرات کاربران - ۱۵ رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نازی
نازی
۱۴۰۲/۱۱/۱۸
عالی
F.E
F.E
۱۴۰۲/۰۸/۰۷
بهترین و راحت تربت روش دست سازندگانش طلای ناب
LOR
LOR
۱۴۰۲/۱۱/۲۸
مشکل داره اصلا نمیره داخل اینستا همش میزنه خطا خطا