مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام

مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام

نسخه ۱.۲
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

اپلیکیشن اندروید مدرسه علمیه مجازی امام صادق علیه‌السلام

مدرسه علمیه مجازی امام صادق علیه‌السلام، اولین مدرسه علمیه مجازی به زبان فارسی است که از سال ۱۳۹۱ شمسی، دروس متداول حوزه‌های علمیه تشیع را در فضای مجازی در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. این مدرسه، مفتخر است که امکان تحصیل علوم دینی را برای افرادی که قادر به تحصیل حضوری نیستند؛ فراهم آورده و قدمی هرچند کوچک در راستای نشر و گسترش معارف مکتب اهلبیت علیهم‌السلام برداشته است.

نرم افزار اندروید مدرسه علمیه مجازی امام صادق علیه‌السلام با رابط کاربری آسان و به‌روز، امکان دسترسی آنلاین، دانلود صوت و تصویر دروس، ارسال پیام، استفاده از خلاصه و تمارین دروس و ... را به زبان‌های فارسی و انگلیسی ، در تلفن همراهتان فراهم نموده است.


1.       رابط کاربری قدرتمند

2.       پوشش ابری اطلاعات آموزشی دانش‌پژوهان

3.       دسترسی آسان به محتوای آموزشی سایت

4.       امکان مشاهده آنلاین و دانلود دروس

5.       استفاده از خلاصه و تمارین هر درس

6.       ارسال و دریافت تیکت آموزشی و کاربری

7.       امتحان و نمره دهی آنلاین (به زودی)

8.       ارتقاء به ترم بالاتر بلافاصله بعد از قبولی در دروس یک ترم

9.       انجمن تخصصی پرسش و پاسخ دروس (به زودی)

 

مدرسه علمیه مجازی امام صادق علیه‌السلام با توجه به این موضوع که بسیاری از مخاطبان و کاربران این مجموعه آموزشی از طریق تلفن همراه به سامانه آموزشی سايت متصل می‌شوند و از محتوای آموزشی بهره می‌برند، تصمیمی جهت طراحی و راه اندازی اپلیکیشن اندروید مدرسه اتخاذ نمود و پس از چند ماه تلاش متخصصان، اولین نسخه از این اپلیکیشن را برای شما همراهان عزیز رونمایی می‌نماید.

 

امیدواریم قدمی هر چند کوچک در راستای بهره‌مندی سریع و آسان شما عزیزان از محتوای آموزشی مدرسه علمیه مجازی امام صادق علیه‌السلام برداشته باشیم.

 

مایه خرسندی خدمتگزاران شما در مدرسه علمیه مجازی امام صادق علیه‌السلام می‌باشد که از انتقادات و پیشنهادات شما جهت بهبود و پیشرفت اپلیکیشن استفاده نمایند.

logo-enamad logo-samandehi