تخمین رتبه هیوا

تخمین رتبه هیوا

نسخه ۴.۰.۰
۵
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۳
مگابایت
حجم

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 98 هیوا می تواند رتبه حدودی شما را تخمین بزند و به شما کمک کند پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری 98 و در مهلت یک ماهه بین کنکور و اعلام نتایج ، با اطلاع از رتبه حدودی خود در کنکور سراسری بتوانید آمادگی بیشتری برای  انتخاب رشته کسب کنید .


نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 98 هیوا بر اساس درصد ها و رتبه های کنکور سراسری 97 عمل می کند . به این شکل که با توجه به درصد های تخمینی شما در کنکور سراسری و مقایسه آن با درصد های رتبه های قبولی کنکور سال های گذشته ، تخمین رتبه شما را در 3 گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی انجام می دهد .


برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 98 هیوا کافی است ابتدا رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنید سپس با وارد کردن درصدهای تخمینی خود در کنکور 98 ، تخمین رتبه خود در کنکور 98 را به دست آورید .


نرم افزار تخمین رتبه هیوا تاثیر معدل در کنکور سراسری را در نظر نمی گیرد . بنابراین اگر معدل خیلی خوبی دارید با بطور کلی معدل شما نسبت به درصدهایی که در کنکور تخمین می زند بالاتر و بهتر است ، احتمالا رتبه شما در کنکور از رتبه تخمین زده شده بهتر خواهد شد .


logo-enamad logo-samandehi