تخمین رتبه هیوا

تخمین رتبه هیوا

نسخهٔ ۵۷.۰.۰
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
تخمین رتبه هیوا

تخمین رتبه هیوا

محسن کرم زاده
نسخهٔ ۵۷.۰.۰
+۲۰ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 1400 هیوا می تواند رتبه حدودی شما را تخمین بزند و به شما کمک کند پیش از اعلام نتایج کنکور سراسری 1400 و در مهلت یک ماهه بین کنکور و اعلام نتایج ، با اطلاع از رتبه حدودی خود در کنکور سراسری بتوانید آمادگی بیشتری برای  انتخاب رشته کسب کنید .


نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 1400 هیوا بر اساس درصد ها و رتبه های کنکور سراسری 99 عمل می کند . به این شکل که با توجه به درصد های تخمینی شما در کنکور سراسری و مقایسه آن با درصد های رتبه های قبولی کنکور سال های گذشته ، تخمین رتبه شما را در 3 گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی انجام می دهد .


برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 1400 هیوا کافی است ابتدا رشته تحصیلی و منطقه کنکور خود را وارد کنید سپس با وارد کردن درصدهای تخمینی خود در کنکور 99، تخمین رتبه خود در کنکور 1400 را به دست آورید .


نرم افزار تخمین رتبه هیوا تاثیر معدل در کنکور سراسری را در نظر نمی گیرد . بنابراین اگر معدل خیلی خوبی دارید با بطور کلی معدل شما نسبت به درصدهایی که در کنکور تخمین می زند بالاتر و بهتر است ، احتمالا رتبه شما در کنکور از رتبه تخمین زده شده بهتر خواهد شد .


نظرات کاربران - ۱۰۰ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۷/۲۴
چرا عمومی هارو حذف نمیکنید سال تموم کرد هنوز بروزش نکردین 😐کی میخوان دیگه درستش کنید این همه مدت😤
Mhd
Mhd
۱۳۹۸/۰۴/۲۸
نمیشه رو این تخمین رتبه ها حساب کرد چون هر سال کنکور ماشالا ی داستان خاص داره ک رتبه های عجیب قریب جدیدا میبینیم نمونه ی بارزش:۹۷
جاسم
جاسم
۱۳۹۸/۰۴/۲۶
کار نمیکنه، همش میزنه اینترنت را بررسی کنید