Hamgardi

Hamgardi

Version 3.9.0 C
20
K
Active installs
Travel & Local
Category
3
MB
Size

The Best Iranian App for exploring Iran
A professional guide for exploring Iran’s and world’s cities better

Selected website at made in iran festival 2017
Candidate of best tourism website in Iran Web Festival 2015 & 2016
best tourism website in Iran Web Festival 2016
Among top 300 Iranian website with 10M visitor in month
Selected startup in iBridge 2015
Selected startup in Seed Stars Tehran 2015

First most comprehensive social media in Tourism and leisure
Most comprehensive tourism map for Iran and beautiful world cities
Comprehensive list of things to do in Iran and world cities
Comprehensive list of restaurants in Iran and world cities 
Comprehensive list of hotels in Iran and world cities
Comprehensive list of shopping center in Iran and world cities
Applicable map with direction system 
The possibility to add photo, place, comment, and experience by audience
The possibility to find what's near 

For the first time, you can use an Iranian customized app in persian as the most powerful way in exploring Iran and the world in simple way. We gather a comprehensive collection of what you need as a tourist to use your time professionally. 

Join to your friend and share your experience to explore the world intelligently.

In Media

برای سفر آماده بشیم(معرفی اپلیکیشن همگردی)

hamgardi

Hamgardi Review

Hamgardi introduction and Review.

همه دنیا در جیب شما!

وقتی می خواهیم یه جای تازه بریم، یه شهر تازه یا حتی یه کشور تازه، قبلش دوست داریم اطلاعاتی از آنجا بدست بیاریم تا بتونیم در فرصتی که اونجا هستیم هیچ جای دیدنی را از دست ندیم. معمولا در این شرایط بهترین اطلاعات اونایی هستند که تجربیات واقعی دیگران را نشان می دهند. همگردی این فرصت را به ما می دهد که این تجربیات را به اشتراک بذاریم…

سفری بیاد ماندنی - همگردی زیر ذره بین

در کشور ایران به دلیل وجود تعطیلات نوروز همچنین تعطیلات تابستان، زمان های آزاد زیادی وجود دارد تا افراد برای اوقات فراغت خود برنامه ریزی کنند. یکی از رایج ترین گزینه های موجود سفر، ایرانگردی است. در آمار منتشر شده توسط سازمان میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری، در تعطیلات نوروز امسال حدود ۱۴ تا ۱۵ میلیون سفر انجام شده است. این رقم نشان دهنده ی علاقه ی زیاد افراد به سفر های داخلی است. همگردی با در نظر گرفتن علاقه ی افراد به ایران گردی و آشنایی با مناطق زیبای ایران دست به ابتکار جالبی زد و پس از سایت، به ساخت اپلیکیشن اندرویدی برای ساده تر کردن کار کاربران پرداخت. با ذره بین در بررسی این اپلیکیشن همراه باشید.

نقد و بررسی همگردی

حس طبیعت دوستی انسان او را وادار میکند تا در فرصت ممکن به سیر و سفر بپردازد و دیدنی های گوشه و کنار دنیا را از نزدیک ببیند. در کشور ما نیز به دلیل وجود تعداد بسیار زیاد نقاط گردشگری و سیاحتی، مسافرت های بسیاری بین شهرهای مختلف انجام میپذیرد. البته همه افراد با تمام این نقاط دیدنی آشنا نبوده و حتی از مکان آنها نیز آگاه نیستند بنابراین به راهنمای جامعی نیاز دارند تا بتوانند سفر لذت بخشی را تجربه نمایند. در ادامه شما را با اپلیکیشنی تحت عنوان “همگردی” آشنا میکنیم که همراه خوبی برای همه گردشگران میباشد. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه شوید.

Hamgardi

hamgardi

hamgardi

اپلیکیشن همگردی ؛ با گوشی تان جهانگردی کنید !

اپ شو :‌اپلیکیشن همگردی این امکان را برای شما فراهم میکند که نزدیک‌ترین جاذبه‌های گردشگری و تفریحی اطراف خود را پیدا کنید . در واقع همگردی یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری اطلاعات گردشگری و تفریح است . در همگردی تمامی کاربران میتواند هم از تجربیات سایر کاربران استفاده کنند هم میتوانند تجربه های خود را همرسانی کنند.

معرفی برنامه موبایل همگردی

معرفی و بررسی برنامه موبایل همگردی

hamgardi

Hamgardi Application

hamgardi turns you into a professional tourist

hamgardi it possible that you can anywhere in Iran's beautiful and they're looking around to find the nearest attractions and entertainment, and then view the details and exact location to visit and a good time for you and your loved ones create your own.

زوم‌اپ:با اپلیکیشن همگردی جاذبه‌های توریستی را بیابید

همگردی برای اولین بار این امکان را برای مردم ایران فراهم آورده است تا بتوانند در هر نقطه ای از این کشور زیبا و چهارفصل قرار دارند نزدیکترین جاذبه های گردشگری و تفریحی اطراف خود را بیابند و گزینه های مناسب را برای حضور در رویدادهای جذاب، خرید، صرف غذا، اقامت و ورزش انتخاب کنند.

hamgardi review

hamgardi review

Hamgardi

Our website "hamgardi.com" accompanying our facebook and instagram pages aims to introduce entertaining, recreational and historical places and events to Iranian locals.

logo-enamad logo-samandehi