۲۰۰
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۱۵
مگابایت
حجم


اپلیکیشن رهایی تلاش می‌کند رهایی معتادانی باشد که تصمیم گرفته‌اند با تکیه بر آن نیروی برتری که مخصوص آنهاست، پاک باشند. رهایی اعتیاد را همانند بسیاری از کارشناسان جهانی یک بیماری می‌داند که با مراقبتی هر روزه باید با آن مقابله کرد و معتاد در مسیر بهبودی نیاز به حامی و پشتیبان دارد.


رهایی نخستین اپلیکیشن فارسی است که با ارائه بخش‌های مختلف و متنوع به معتادان پاک کمک می‌کند از نوشته‌های هر روزه " فقط برای امروز " برای یک روز بیش‌تر پاک ماندن استفاده کنند، کتاب " متن پایه " را مطالعه کنند که یکی از مهم‌ترین منابع مفید و مؤثر در زمینه بهبودی از اعتیاد فعال است، نوشته‌های مفیدی را بخوانند که به شناخت بهتر و کامل‌تر از اعتیاد و نحوه مواجهه با آنچه برای خود معتاد و چه برای خانواده‌هایی که فردی معتاد در خانه دارند کمک می‌کنند، از آدرس مراکزی در کل کشور در زمینه حمایت از معتادان اطلاع پیدا کنند که بهترین و سالم‌ترین پشتیبانی‌ها و خدمات را به معتادان ارائه می‌دهند، با وب‌سایت‌ها و صفحات آنلاین مفید و معتبری آشنا شوند که به‌طور مرتب اطلاعات مفیدی را به معتادان و خانواده‌های آنان ارائه می‌دهند و در نهایت زمانی که عادت‌های نادرست اعتیاد به آنها فشار می‌آورند و ممکن است رفتار نادرستی برخلاف میثاق پاک بودن از آنها سر بزند، می‌توانند با خواندن حرف‌های صادقانه معتادان دیگر که این حالت‌ها را تجربه کرده‌اند، به تعهد خود برای پاک بودن وفادار بمانند. رهایی نخستین اپلیکیشن فارسی برای معتادان است که تمام این خدمات را یکجا گردآوری کرده است.


بدون شک، رهایی با کمک‌های تمام کسانی که قلبشان برای بهبودی معتادان این مرز و بوم می‌تپد کامل و کامل‌تر خواهد شد تا روزی که تمام معتادانی که اراده کرده‌اند پاک باشند در سراسر کشور، در کنار اتکا به نیروی برتری که مخصوص آنهاست و کمک صادقانه پشتیبان، رهایی را در کنار خود داشته باشند

. دراپلیکیشن رهایی گزینه ای عالی برای کسانی که درحال بهبودی هستند واکنون حالشان خوب نیست قرارداده شده که با کلیک برروی گزینه حالم خوب نیست به قسمت مشارکت صادقانه دوستان درحال بهبودی رجوع می کنند واین کار را میتوانید با تکرار حالم خوب نیست ومشارکت های صادقانه ومتنوع وگوناگون ادامه دهید تا حالتان خوب شود .

درکل برنامه شامل

-فقط برای امروز که با تقویم ایرانی واستاندارد به روز می شود

-کتاب پایه

-ادرس جلسات

-اطلاعات درمورد انواع مواد مخدر

-بهبودی وراه حل های مناسب

-اسیب اعتیادبرخانواده

-گام هایی که خانواده معتادان گمنام باید بردارند تا فرد معتاد درخانواده به ارامش وپاکی برسد

-12باوراشتباه درمورد اعتیاد

-بهترین رژیم ترک اعتیاد

-جامعه شناسی اعتیاد

-همه چیزدرمورد اعتیاد

و.........

سایت انجمن معتادان گمنام

http://www.na-iran.org

سایت نارانان

http://khmir.ir

مکان برگزاری جلسات خانواده ها

khmir.ir/meeting-address.html

منابع کتاب پایه

1-کتاب پایه-مترجم:کمیته ترجمه---ناشر:انجمن ان ای(NA)جهانی

2-کتاب راهنمای کارکرد قدم-مترجم:کمیته ترجمه

3-کتاب دوازده قدم ودوازده سنت معتادان گمنام(چگونگی عملکرد)-مترجم:کمیته ترجمه---ناشر :انجمن ان ای(NA)جهانی

logo-enamad logo-samandehi