بازی خاک

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۳۷٫۷ مگابایت
نسخه 1.0.3
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

محصول جدیدی از تولید کننده بازیهای "جدل بر روی سرعت 1 و 2", "دلاور","پادشاهان جهان","کیپری" و ...


"این یک بازی آسان کودکانه نیست! روایت فرار دو دوست از اسارت تروریستهاست, پایگاهی که هنگام خروج از آن, مبارزه با انبوهی از نفرات دشمن, کلید آزادی شماست...."


 


- گیم پلی متنوع تیر اندازی, ماشین سواری, مبارزه تن به تن و ...


- روایت داستانی


- گرافیک واقع گرایانه


- حجم 37 مگابایت , قابل اجرا بر روی تمام دستگاهها


- کات سین های سینمایی


بازی بر روی تمام دستگاههای ضعیف و قوی قابل اجراست ولی کیفیت گرافیکی واقعی بازی بر روی دستگاههای قویتر قابل مشاهده میباشد.

تغییرات آخرین نسخه

-تغییرات جزئی

دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • موقعیت مکانی تقریبی (مبتنی بر شبکه)
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • کنترل لرزش
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

بررسی بازی خاک؛ جان سخت

شاید «جاه طلبانه» بهترین لقبی باشد که بتوانیم به «خاک» بدهیم. استودیوی گونای بعد از موفقیت های گوناگونی که با عناوینی همانند دلاور و جدال بر روی سرعت به دست آورد، حالا با دست گذاشتن روی مسئله تروریسم که این روزها ذهن خیلی ها را به سمت خودش معطوف نموده سعی به ارائه یک تجربه متفاوت به بازیکن های ایرانی دارد.

لحظه های هیجان انگیز از اسارت تا آزادی

اگر طرفدار بازی های اکشن و عاشق هیجان هستید، بازی خاک انتخاب درستی برای شما خواهد بود. این بازی اندرویدی، داستان خبرنگار جوانی را روایت میکند که به همراه دوست رزمنده اش در چنگال تروریست ها اسیر شده اند اما در فرصتی مناسب دست به فرار میزنند. برای آشنایی بیشتر با این بازی سراسر هیجان، در نقد و بررسی آن با ما همراه شوید.

فرار از چنگال تروریست ها - بازی خاک زیر ذره بین

خاک، بازی جدیدی است برای آن دسته از بازی بازهای حرفه ای که تجربه زیادی در بازی های جنگی دارند. این بازی هیجان، سرعت و دقت زیادی در کنار روحیه جنگاوری می طلبد. در بازی خاک مبارزه تن به تن با سلاح سرد، تیراندازی با اسلحه و رانندگی در دو مد مختلف را تجربه خواهید کرد. برای گذر از مراحل مختلف بازی با گیم پلی پیچیده ای روبه رو هستید و با چالش های متفاوتی مواجه خواهید شد؛ اما با چند مرتبه برد و باخت روال بازی را به دست خواهید گرفت و از شاهکار جدید استدیو گونای لذت خواهید برد. لطفا در ادامه برای نقد و بررسی بازی خاک با ذره بین همراهی نمایید.