Google Calendar

Google Calendar

نسخه ۶.۰.۳۹-۲۵۲۹۸۴۰۰۷-release
۱
میلیون
نصب فعال
کاربردی
دسته
۲۰
مگابایت
حجم

تقویم گوگل را روی دستگاه اندوریدی با ورژن ۴.۰.۳ و بالاتر تجربه کنید.


برنامه تقویم رویداد‌های هر حساب شما را با دستگاهتان هماهنگ شده است را نشان می‌دهد.
همچنین می‌توانید:
- رویدادی بسازید، ویرایش کنید.
- تمام تقویم‌ها از جمله تقویم‌های غیر گوگلی خود را یکجا مشاهده کنید.
- به تمام مهمانان یک رویداد ایمیل بزنید.


ایراداتی شناخته شده با گوشی‌های HTC وجود دارد.

در رسانه‌ها

تقویم گوگل، برای سامان دادن به رویدادهای زندگی شما

از کاربردی ترین لوازمی که همیشه به آن نیاز داریم یک تقویم درست و حسابی است که اتفاقا کمتر بتوان آن را گم کرد و بین لوازم ضروری جا گذاشت.دغدقه‌ی زندگی ماشینی و هزاران اتفاق ریز و درشت ،از قبیل قرارهای ملاقات و مناسبت‌های مختلف ما را برآن می‌دارد تا انرژی زیادی صرف تمرکز برای به یادآوری همه آن‌ها کنیم و دست آخر جایی چیزی فراموش خواهد شد. از همان اوایل کار و عرصه گوشی‌های هوشمند طراحی تقویم‌های هوشمند مورد توجه قرار گرفت. شرکت گوگل در برنامه ی " Google Calendar" امکانات فراوان و کاربردی زیادی را برای کاربر در نظر گرفته که آن را از دیگر تقویم‌های اندرویدی متمایز می‌کند.

موبایل مگ: Calendar؛ بررسی تقویم اختصاصی گوگل در اندروید

تقویم اختصاصی گوگل در سیستم عامل اندروید یکی از بهترین های فروشگاه به شمار می رود. اگر بخواهید مدیریت کار های خود را در یک تقویم میلادی پیگیری کنید، Calendar از قابلیت های منحصر به فردی در این زمینه برخوردار است که به صورت کاملا رایگان در دسترس کاربران قرار داده شده است. در ادامه مقاله می خواهیم به بررسی امکانات و بخش های مختلف این اپلیکیشن بپردازیم...

Google Calendar، تقویم با طعم طراحی متریال

گوگل در هفته‌های اخیر اقدام به انتشار نسخه‌ی جدید اپلیکیشن‌های خود با برخورداری از ویژگی‌های نسخه‌ی جدید اندروید آبنبات چوبی، همچون متریال دیزاین کرده است. در زوم‌اَپ امروز به معرفی نسخه‌ی جدید Google Calendar خواهیم پرداخت.

logo-enamad logo-samandehi