Google Slides

Google Slides

نسخه ۱.۲۰.۳۶۲.۰۳.۴۰
۲
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶۱
مگابایت
حجم

در هر کجا که هستید بر روی دستگاه اندرویدی خود اسلایدهای مورد نیاز خود را ایجاد کنید و یا آن‌ها را ویرایش نمایید!
می‌توانید بر روی تلفن همراه هوشمند و یا تبلت خود اسلایدهای جدید ایجاد کنید و آن‌ها را به صورت همزمان با دوستان خود ویرایش کنید و به سادگی با دیگران به اشتراک گذارید!
با گوگل اسلاید می‌توانید:
- اسلایدهای جدید ایجاد کنید و یا اسلایدهای ایجاد شده توسط دیگران را ویرایش کنید.
- اسلایدهای خود را با دیگران به اشتراک گذارید و یا به صورت همزمان با همکارانتان یک اسلاید را ویرایش کنید.
- فایل‌های پاورپوینت مایکروسافت را باز کنید و یا ویرایش کنید.
- به صورت آفلاین به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید.
- اسلایدهایتان را با استفاده از دستگاه اندرویدی خود ارائه دهید.
- به صورت لحظه‌ای تمامی فایل‌هایتان را بر روی سرویس ابری ذخیره کنید و همیشه و همه جا آن‌ها را در دسترس داشته باشید!

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: با Google Slides اسلاید‌های خود را روی تلفن‌هوشمند طراحی کنید

به‌لطف وجود سرویس ابری گوگل‌درایو استفاده از از اپلیکیشن گوگل اسلایدز نیز بسیار راحت شده است، چراکه کاربران می‌توانند تنها با داشتن این اپلیکیشن روی گوشی خود و ورود به حساب‌کاربری گوگل، به تمام پرزنتیشن‌های موجود روی گوگل‌درایو خود دسترسی داشته باشند. اما این همه‌ی ماجرا نیست، چراکه استفاده از چنین امکانی نیاز به فشردن مداوم کلید ذخیره را نیز از بین برده و اپلیکیشن بصورت خودکار به ذخیره‌ی داده‌ها می‌پردازد.

موبایل مگ: Slides؛ طراحی و نمایش پاورپوینت در تلفن همراه

اپلیکیشن Google Slides عملکرد مشابهی با پاورپوینت دسکتاپ دارد و جزء ابزار های پیش فرض در اندروید (نسخه خام گوگل) به حساب می آید. اسلایدز یکی از سه قلو های اداری گوگل بوده و دو برادر دیگر آن Docs و Sheets نام دارند در ادامه قصد داریم امکانات و بخش های مختلف این ابزار کاربردی را زیر ذره بین خود ببریم...

گوگل اسلاید slides برای اندروید

گوگل اسلاید برنامه ای برای ساخت و ویرایش اسلاید ها و نمایش بصری یک موضوع بکار میرود این اپلیکیشن همانند برنامه پاورپوینت (Powerpoint) است، قابلیت نمایش و ویرایش اسلایدهای پاورپوینتی را در دستگاه اندرویدی ما میسر میکند.

راحت اسلاید بساز!

کمپانی گوگل یکی از برترین و معروف‌ترین کمپانی‌ها در زمینه جستجو اینترنتی، یارانش ابری و تبلیغات است. گوگل در نوبه خود اپلیکیشن‌های کاربردی بسیاری را طراحی کرده که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. اپلیکیشن‌هایی چون Goole Docs, Google Shees, Google keep و ... . در مورد برخی از این برنامه قبلا به طور کامل توضیح داده شده. امروز قصد بررسی و نیز معرفی برنامه کاربردی دیگری از گوگل با نام Google Slides را داریم. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه بپردازیم.

رسانه چیکاو - برنامه Google Slides ؛ اپلیکیشن پاورپوینت اندروید

رسانه چیکاو – تقریبا همه افراد در طول تحصیلشان و یا دوره کاری خود حداقل یک بار از برنامه پاورپوینت استفاده کرده اند. پاورپوینت یک برنامه جهانی است که در سراسر جهان از آن استفاده می شود و در زمینه ی کاری خود تقریبا بی رقیب است. تاریخچه پاورپوینت نیز به زمانی بر می گردد که در آمریکا برای تدریس و سخنرانی استفاده از پروژکتور متداول شده بود. این پروژکتور ها به پیشرفتگی حال نبودند و با قرار دادن عکس ۳۵ میلیمتری درون آن ها تصویر آن را روی دیوار مقابلش می انداخت. این آغاز راه پاورپوینت بود. در این مقاله قصد داریم تا ابزاری را به شما معرفی کنیم که به کمک آن بتوان فایل های پاورپوینت را در گوشی همراه اجرا کرد. با معرفی و بررسی برنامه گوگل اسلاید – Google Slides همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi