کابوس 1 (اتفاق)

کابوس 1 (اتفاق)

نسخه ۱.۱
۱۰۰
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۴۹
مگابایت
حجم

  بازی برگزیده کافه بازار

 

در صورت اینکه نظرات قابل قبولی از جانب شما مخاطبان دریافت کنیم نسخه دوم این بازی را بصورت رایگان خواهیم ساخت , پس با نظرات 5 ستاره خودتون برای ساخت نسخه ( دوم ) بهتر و البته رایگان از ما حمایت کنید .

* پس از اتمام بازی حتما برای مطالعه توضیحات کامل کابوس به وبلاگ

http://kaboos1.mihanblog.com سر بزنید.

حتما بخوانید : برای درک بهتر و معنا دار شدن بازی از هنذفری یا هدفون استفاده کنید و حتما به داستان اولیه ی بازی با دقت گوش کنید و بخش توضیحات را که بعد از اتمام بازی در منوی اصلی قرار دارد را بخوانید .توجه داشته باشید که قسمت توضیحات تا زمانی که بازی را به اتمام نرسانید باز نخواهد شد.

 

در تست هاي اوليه اي که با کمک تعدادي از دوستان و اطرافيان انجام داديم ، نظرهاي به شدت ضدونقيض و متفاوتي را در مورد بازي شاهد بوديم ، بعضي بازي را مذهبي و بعضي بر ضد مذهب مي پنداشتند، اما پاسخ ما به تمام کساني که بازي کابوس 1 (اتفاق) را بازي کرده اند اين است که اين بازي هيچ جبهه گيري مذهبي نداشته و همواره هدف ما از انتخاب محيط هاي و همچنين صداهاي درون بازي ايجاد رابط احساسي شما با روند داستان بازي بوده است.

برای لذت بردن کامل از بازی حتما از هنذفری یا هدفون استفاده کنید.

بازي اول شخص مي باشد!

کابوس داستان مردي است که بعد از مرگ همسرش تنها انگيزه زندگي را دخترش مي داند و از همين رو به شدت وابسته تنها فرزندش مي شود.

زمان ميگذرد، تا اينکه او مجبور به رفتن به يک سفر کاري چند روزه مي شود و با توجه به اينکه طاقت دوري دخترش را ندارد او را نيز همراه با خود ميبرد. در راه دچار سانحه رانندگي ميشود و تنها اميد زندگي اش را از دست مي دهد. فشار رواني بسيار زياد بعد از اين حادثه موجب کابوس هاي شبانه براي او مي شود و در همين کابوس هاي در عين ناباوري راهي .... .

صفحه بازی در تلگرام : https://telegram.me/kaboos1

صفحه بازی در فیس نما : http://facenama.com/kaboos1

توجه : این بازی بر روی گوشی های با پردازنده ی Arm7 اجرا خواهد شد.

بهترین اجرا بروی گوشی با رم 1 گیگ !

در پايان از حسن انتخاب شما ممنونيم و اميدواريم با نظرات و پيشنهاد هاي سازندتون به ما در ساخت بازي هاي بهتر کمک کنيد.

logo-enamad logo-samandehi