لاغری تضمینی با استفاده از قدرت ذهن

لاغری تضمینی با استفاده از قدرت ذهن

نسخه ۱.۰
+۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۳
مگابایت
حجم

شايد در اين زمان مشكل وزن داشته باشيد. ممكن فقط ۵ كیلو اضـافه وزن و چنـد سـانت اضافه سايز داشته باشيد، يا شايد هم ۲۵  كيلو يا بيشتر باشـد. حتمـا رژيـم هـا و ورزش هـاي مختلفي را هم دنبال كرديد اما به نتيجه نرسيده ايد. احتمالا كمي لاغـر شـده ايـد، امـا بعـد از مدتي همان وزن از دست رفته، حتي كمي بيشـتر از آن را دوبـاره بدسـت آورديـد و از لحـاظ روحي با وجود همه تلاش هايتان، احساس شكست و بازنده بودن مي كنيد.
اما يك صدايي درونتان ميگويد بايد راه حلي براي مشكل وزن شما وجود داشته باشد. دائم از خودتان مي پرسيد: چطوريه كه افراد زيادي، هم از غذا خوردن لذت مي برند، هم از داشـتن سايز ايده آل لذت مي برند؟!


از قدرت زياد ذهن و افكار خود براي رسيدن به اهداف تان و بخصـوص رسـيدن بـه سـايز دلخواهتان استفاده كنيد، یعنی مسئله را به صورت ریشه ای و همیشگی حل کنید. سئوال مي كنيد چطـوري ميشـود اين كار را انجام داد؟ با استفاده از قدرت ذهن! دقت كنيد، نگفتيم قدرت اراده. آنقدر تجربـه داريد كه بدانيد نيروي اراده به تنهايي عمل نمي كند. پس بياييد يـك راه جديـدي را که میگوییم امتحـان كنيد. مطمئنا اين راه را امتحان نكرده اید.


***از اسارت عادت ها و ولع ها خارج شوید.***


***هرگز قدرت ذهن تان را دست كم نگيريد.***


 


- برای دوستان علاقمند، منابع در قسمت "درباره ی کتاب" آورده شده است.


براتون آرزوی سلامتی و تندرستی داریم. 

logo-enamad logo-samandehi