روانشناسی و موفقیت

روانشناسی و موفقیت

نسخه ver ۳
+۵۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۳
مگابایت
حجم

با سلام خدمت اهالی بازار،

همه میدونیم که تا حالا در زمینه روانشناسی و موفقیت فعالیت های زیادی انجام شده از مجله های موفقیت گرفته تا همایش و سی دی و برنامه های موبایل و... . و شاید خیلی از ما مدت زیادی سعی کردیم که با استفاده از این امکانات به موفقیت برسیم و یا اعتماد به نفسمون رو افزایش بدیم و شادتر بشیم ولی موفق نبودیم و حالا از هر چی محصولات موفقیته دل زده شدیم.ولی ما براتون برنامه ای آوردیم که میتونه نظرتون رو تغییر بده.

ویژگی های برنامه ما چیه؟

1.در این برنامه ما بر روی پنج ویژگی شخصیتی واخلاقی مهم تمرکز کردیم(شاد بودن،روابط اجتماعی،استرس و اضطراب،اعتماد به نفس و کمرویی،افسردگی).

2.در ابتدای ورود به هر یک از این قسمت ها یک تست معتبر برای شما آماده کردیم که با پاسخ دادن به تعدادی سوال چند گزینه ای برآوردی از وضعیت شما درآن زمینه خاص(مثلا میزان شاد بودن،میزان اجتماعی بودن و...)انجام می شود و نتیجه به همراه توضیحاتی در مورد وضعیت شما، به شما ارائه می شود.

3.علاوه بر این برای هر یک از پنج قسمت مذکور چند زیر بخش در نظر گرفته شده که برای بهبود وضعیت شما در مورد آن ویژگی اخلاقی می باشد،همچنین نتایج حاصل از تحقیقات انجام شده در آن زمینه نیز آورده شده است(مثلا تحقیقاتی در مورد اینکه چه کارهایی و خوراکی هایی بر روی بهبود افسردگی ویا افزایش شادی و... تاثیر می گذارند).

4.در هر بخش مطالب متنوع دیگری نیز قرار داده شده است.
لطفا هرگونه مشکل در برنامه را از طریق ایمیل گروه به ما اطلاع دهید.

success.com
depression.com
slideshare.net
addicted2success.com
ted.com
bartarinha.ir
tebyan.net
beytoote.com
niksalehi.com

 

logo-enamad logo-samandehi