برنامه ریزی درسی کارا

برنامه ریزی درسی کارا

نسخه ۲.۰.۷
Free
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۵
مگابایت
حجم

به نام خدا .

***برنامه به دلیل درخواست های شما عزیزان رایگان شده است. ***

***لطفا فیلم بالا را برای استفاده صحیح از برنامه نگاه کنید.***

اپلیکیشن برنامه ریزی کارا برای شما امکاناتی فراهم می کند که استاندارد برنامه ریزی کنید، استاندار مطالعه کنید و مطالب درسی را به اندازه کافی و در زمان مناسب مطالعه کنید. این موضوع جلوی اتلاف وقتان را به دلیل مطالعه نادرست و بدون برنامه ریزی خواهد گرفت.

برنامه ریزی کارا شامل پنج بخش اصلی است که هر کدام نقش مهمی در پیشرفت تحصیلی شما دارند.

قسمت اول-برنامه روزانه:

1-به راحتی می توانید برنامه مورد نظرتان را پیاده سازی نمایید.

2-با اعلان های کاملا هوشمند و ساده می توانید برنامه خودتان را اجرا نمایید.

3-برای جلوگیری از افت کیفیت مطالعه می توانید برنامه ای را درست کنید که برای مثال به ازای هر 20 دقیقه بتوانید 5 دقیقه استراحت نمایید و دیگر نیاز به گرفتن تایمر و ساعت و ... ندارید.

4-شما نیاز به ثبت کردن مطالعه خود به صورت دستی نیستید و اطلاعات مطالعه شما به صورت قدم به قدم با مطالعه شما وارد برنامه خواهد شد و حس بسیار خوبی را تجربه خواهید نمود و اطلاعات ذخیره شده شما بعدا در قسمت تحلیل و آنالیز مطالعه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

قسمت دوم-برنامه هفتگی:

بعد از این که برای هر درس تعیین نمودید که در یک هفته چقدر می خواهید مطالعه کنید مثلا برای درس ریاضی برای هفته جاری بخواهید 13 ساعت مطالعه نمایید، بعد از ورود این ساعات، دیگر لازم نیست هیچ کاری بکنید و با انجام برنامه روزانه به صورت کاملا اتوماتیک ساعاتی را که خوانده اید وارد برنامه هفتگی خواهند شد و می توانید درصد اجرای برنامه هفتگی خودتان را ببینید و بفهمید چند درصد آن را اجرا کرده اید.

قسمت سوم- جعبه لایتنر حفظ مطالب درسی:

برای حفظ لغت انگلیسی، فرمول های ریاضی و فیزیک و هر مطلب دیگری می توانید از این قسمت استفاده نمایید. توجه نمایید که حتما می بایست ابتدا آموزش استفاده از این قسمت را خوب فرا بگیرید آموزش ذکر شده در اپلیکیشن کارا قرار داده شده است.

قسمت چهارم-جعبه لایتنر مرور درسی:

در برخی مواقع هدف شما حفظ مطالب نیست و هدف صرفا یادگیری است، برای مانند خواندن یک مبحث درسی از یک کتاب است، متاسفانه بعد از مدتی آن مطلب از یاد شما خواهد رفت. به کمک این قسمت بعد از فراگرفتن روش استفاده از آن، دیگر با خیال راحت نگران فراموش کردن مطالب خوانده شده خود نباشید.

قسمت پنجم- تحلیل مطالعه:

اگر ندانید در یک مدت زمان مشخص مانند چند روز و یا چند هفته و یا چند ماه چگونه مطالعه کرده اید قطعا شما برای درس خواندن نقشه راه نداشته اید.

در اپلیکیشن کارا شما به کمک دو روش جدولی و نموداری می توانید مطالعه خود را بر اساس روزانه، هفتگی و ماهانه آنالیز و تحلیل نمایید.

logo-enamad logo-samandehi