درس یار(مدیریت زمان مطالعه)

درس یار(مدیریت زمان مطالعه)

نسخه ۵.۷۱
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵ هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

نرم افزار درس‌یار دستیار درس خواندن شماست.

 

 ما در درس‌یار امکانات متنوعی قرار داده ایم تا مثل یک دستیار هر لحظه کنار شما بوده و با ایجاد انگیزه و گزارش و تحلیل درس خواندن شما، باعث افزایش بازدهی مطالعه شود.

 

درس‌یار

درس‌یار با امکانات بسیار کاربردی خود این قابلیت را دارد که علاوه بر هدفمند کردن مطالعه، در شما انگیزه نیز ایجاد کند. در ادامه به برخی از امکانات درس‌یار اشاره می‌کنیم:

تحلیل زمان مطالعه

درس‌یار با تجزیه و تحلیل زمان مطالعه، آمارهای فوق‌العاده‌ای به شما ارایه می‌کند تا بتوانید براحتی نتیجه‌گیری کنید که روند مطالعه چطور پیش می رود؛ که از آن جمله می‌توان به محاسبه میانگین مطالعه، مقایسه با روزها و هفته‌های پیش، محاسبه بیشینه زمان مطالعه و ... اشاره نمود.

برنامه‌ریزی خودکار با استفاده از هوش مصنوعی

با دریافت زمان های آزاد در هفته و لیست درس های مورد مطالعه با استفاده از هوش مصنوعی برای کاربر برنامه ریزی می شود.

افزودن هدف گذاری (زمان‌بندی خودکار)

در این بخش یک بازه زمانی به همراه میزان ساعت مطالعه و لیست درس ها از کاربر دریافت می شود و بعد از برنامه ریزی  مشخص می شود در بازه مورد نظر هر درس به چه میزان باید مطالعه شود.

گزارشات

بی شک یکی از بهترین ابزارها برای مشاهده روند مطالعه انواع گزارشات در قالب نمودارها می‌باشد. درس‌یار این کار را برای شما با تنوع نموداری که دارد به نحو احسنت انجام می‌دهد. درس‌یار نمودارهای زیادی دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اطلاعات ارزشمندی را به صرف کمترین زمان، با یک نگاه بدست بیاورید. از جمله نمودارهای درس‌یار می‌توان به نمودار دایره برحسب درس، نمودار میله ای بر حسب روزهای هفته، نمودار میله ای بر حسب ماه، نمودار دایره‌ای برحسب روزهای هفته و... اشاره نمود.

زمان‌سنج

درس‌یار برای محاسبه دقیق زمان مطالعه برای شما زمان‌سنج نیز فراهم کرده است و با تعاملی که با ورود اطلاعات به درس‌یار دارد، گامی دیگر در صرفه‌جویی در وقت شما برداشته است.

یادداشت و یادآور

در خلال مطالعه گاهی نیاز به یادآوری نکته ای و یا یادداشت برداری مطلبی می‌باشد؛ درس‌یار برای حل این نیاز امکان یادداشت و یادآور داخلی را برای شما فراهم کرده است تا بدون نیاز به نرم‌افزار اضافه‌تر به این مهم دست پیدا کنید.

برنامه زمانی

با اتمام هر ترم و یا سال تحصیلی درس‌یار به شما امکان مدیریت جداگانه آن را بدون اینکه تداخلی با ترم قبل داشته باشد را می‌دهد. کافی است برای ترم یا سال تحصیلی جدید یک برنامه زمانی جدید تعریف نمایید.

لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرای برنامه و یا جهت انتقال هر گونه نظر و پیشنهاد برای بهتر شدن به آدرس زیر ایمیل بزنید.info@dorfaksoft.com

کنکور،شاگرد اول،ایجاد انگیزه،مطالعه،درس،گزارش روند مطالعه،پشتیبان گیری آنلاین،بکاپ،تحلیل زمان مطالعه،برنامه زمانی،کنکور،برنامه ریزی،مشاوره،تست،دبیرستان،راهنمایی،پیش دانشگاهی، برنامه‌ریزی خودکار، زمان‌بندی خودکار، شاگرد زرنگ، امتحانات، یادگیری، نمره بهتر، همکلاسی

نظرات کاربران

عباس
۱۴۰۰/۰۹/۱۵
خیلی خوبه
rooz72
۱۳۹۹/۱۲/۰۸
عالیه همون چیزیه که دنبالش بودم
عاطفه
۱۳۹۹/۱۲/۰۶
برنامه ی خوبیه دوست داشتم
key
۱۴۰۰/۰۸/۰۳
خدایی Study Room رو از همین کافه بازار نصب کنید اصلا قابل قیاس نیست با این
داریوش
۱۴۰۰/۰۱/۱۲
عالیه من خودم به شخصه اعتماد به نفسم بالارفته
alireza
۱۳۹۹/۱۲/۰۴
عالیییی
سحر
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
واقعا خیلی برنامه خوبیه 👍👍
دنیا
۱۴۰۰/۰۵/۰۱
برنامه خوبیه فقط ای کاش امکانات بیشتری برای برنامه ریزی دستی داشت
A_Zalpoor
۱۴۰۰/۰۱/۰۱
فوق العاده عالیه، ازش راضی هستم.
عاملی
۱۳۹۹/۱۲/۱۴
سلام بنده اشتراک گرفتم ولی زده اشتراک نداری. پول من الان چی شد؟ باید چی کار کنم؟ پشیتیبانی و تلفنش هم پاسخگو نیست. لطفا سازنده پاسخم رو بده
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۰۸/۲۷
چون که برنامه را زمان بندی نمیکند
سما
۱۴۰۰/۰۸/۰۱
خوب نیست پولیه🤬
سارا
۱۴۰۰/۰۵/۰۳
رمز عبورمو فراموش کردم چطوری رستش کنم