تستیک

تستیک

نسخه ۱.۳۶.۰
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲۷
مگابایت
حجم

برنامه ریزی هفتگی: در این قسمت میتونید برای تک تک لحظاتتون برنامه ریزی کنید و از تستیک بخواید که کارهاتون رو بهتون یادآوری کنه همچنین اگه دوست داشته باشید میتونید در برنامتون تایم آزمون هم بزارید تا تستیک متناسب با اون چیزی که خوندید ازتون آزمون بگیره و نتیجه اش رو واستون تحلیل کنه.

آزمون: تستیک تنها اپلیکیشنیه که با توجه به فرم برنامه هر دانش آموز ازش آزمون کاملا اختصاصی و متناسب با شرایط اون میگیره.

فیلم و جزوه: تستیک با کمک بهترین اساتید کشوری تونسته فیلم ها و جزوات فوق العاده ای رو براتون آماده کنه که کاملا مطابق با نظام جدید آموزشیه

آنالیز عملکرد دانش آموز: هوش مصنوعی تستیک به طور کامل فعالیت های هر دانش آموز رو رصد میکنه و گزارش فوق العاده دقیقی رو به همراه نمودارهای آماری پیشرفته ارایه میکنه و با توجه به گزارشات دقیق تستیک شما میتونید کمیت و کیفیت مطالعه تون رو افزایش بدین

ارتباط با مشاوران و اساتید: شما میتونید سوالات درسی و مشاوره ایتون رو از تستیک بپرسید و در کوتاه ترین زمان ممکن جوابش رو دریافت کنید.

فیلم ها و مقالات مشاوره ای: همچنین کلی مقاله و فیلم های مشاوره ای هم آماده کردیم تا در روند مطالعاتیتون کاملا کنارتون باشیم.

                                                                 

             تا رسیدن به آرزوهاتون کنارتون هستیم
logo-enamad logo-samandehi